who will tell the story of your life?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

who will tell the story of your life?

Az oldal teljes tartalma regisztrálva látható.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

C- box
Korlátok
Korlátok
Ha valamelyik nem, vagy csoport elszaporodik, akkor korlátot hozunk létre, amit itt fogsz látni. Jelenleg semmilyen korlát nincs.
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Aug. 21, 2014 11:45 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
»  PllHUn
Valerie A. Paren I_icon_minitimeVas. Szept. 28, 2014 7:03 am by Jessica Hawkins

» American Horror Story: Mortals
Valerie A. Paren I_icon_minitimeVas. Szept. 21, 2014 12:20 am by Vendég

» Hogwarts FRPG
Valerie A. Paren I_icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 8:40 am by Sebastian Hannigan

» nem leszek egy ideig
Valerie A. Paren I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 8:03 am by Jessica Hawkins

» keresett karakterek
Valerie A. Paren I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 3:55 am by Vendég

» Abigail Peterson
Valerie A. Paren I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 2:29 am by Jemma Hawkins

» Michael Malone
Valerie A. Paren I_icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 4:59 am by Michael Malone

» canon karakterek
Valerie A. Paren I_icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 4:15 am by Jemma Hawkins

» Ethan Brenford
Valerie A. Paren I_icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 8:54 am by Ethan Brenford


 

 Valerie A. Paren

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

Valerie A. Paren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valerie A. Paren   Valerie A. Paren I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 4:13 am



Elfogadva!

Nos kedves Valerie! Először is szeretném megmondani, hogy imádom a neved, csak úgy mint az avi alanyodat. *-* Úgy hogy nekem már is a kedvencem vagy.^^
Tetszett a történeted, bár szemet szúrt, hogy kicsit rövid lett. :/ - legalábbis nekem - de amúgy tetszett a családi háttér, és az ahogy élvezed azt, hogy szabad vagy.
Nos én kívánom, hogy beilleszkedj és barátokat szerezz! Menj foglalózni és irány a játéktér. Smile

Vissza az elejére Go down
Valerie A. Paren
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Valerie A. Paren


✞hozzászólások száma : 2
✞belépésem : 2014. Aug. 21.

Valerie A. Paren Empty
TémanyitásTárgy: Valerie A. Paren   Valerie A. Paren I_icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 3:53 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Valerie Anabelle Paren






Becenév:
Val
Kor:
19.
Születési dátum:
1995. április 5.
Születési hely:
Franciaország, Montpellier
Csoport:
Live while we're young
Play by:
Barbara Palvin
Kapcsolatod a családdal:
Nem hitegetem magam. Az édesapám, és testvérem tragikus balesete teljesen felforgatta a családom életét, és az enyémet is. Már semmi sem olyan, mint volt, és nem is lesz majd. Az édesapámmal, és a testvéremmel volt szoros a kapcsolatom, nem szerettem náluk jobban senkit sem, az édesanyámmal már kevésbé volt kellemes a viszonyunk, és most mégis vele kell édes kettesben élnem, ha akarom, ha nem. Márpedig én nem akarom, de nincs más választásom. Ez a birminghami út az talán, ami még megmenthet engem. Talán.
Már kisgyermekként meg kellett, hogy tanuljam, én nem egy átlagos családban élek, tehát én sem vagyok egy átlagos lány. Éppen ezért egy magántanár mellett el kellett sajátítanom az etikettet, amit egész életemben hasznosítanom is kell majd. Hiába nincs ínyemre, hiába tiltakoznék ellene, nem lehet. Ha az édesanyám miatt nem is, de az édesapám miatt tartanom kell magamat, olyannak kell lennem, amilyennek lennem kell, és olyan életet kell élnem, amilyet a sors megírt már nekem. Nehéz, mert látszatra hiába vagyok én egy illedelmes, csendes, és kedves lány, mélyen mégis azt szeretném, ha egy átlagos tinédzser lehetnék, aki azt tehet, amit csak akar, és akkor találkozik a barátjaival, amikor csak akar.
Nos, ebben mindkét tett hibádzik egy kicsit. Nem tehetek semmit sem akként, ahogyan én akarom, és igazából barátaim sincsenek, hiszen egy ilyen életre nevelt lány senkit sem érdekel, akinek van elég esze hozzá, hogy ezt a fajta életet felmérje, és megértse. Nem állítom azt, hogy nehezebb lenne az életem, ha állnának mellettem emberek, nem, ennek éppen az ellentéte igaz, nem lenne semmi sem ilyen nehéz, mint most. De akárhányszor akarok nyitni mások felé, csak elutasítást kapok, akkor meg miért érné meg nekem, hogy mindig megpróbáljam, aztán pedig mindig szenvedjek? Nem érné meg, tényleg nem.
Az emberi maszkom, és az elegáns ruháim ellenére pedig egy kedves, eszes, és cserfes lány vagyok, aki nem vágyik másra csak egy kis szeretetre. De vajon megkaphatom én ezt valaha is?
E;; 21;; Rengeteg;; Nincs

Talán ez a pár év, amit itt kell leélnem, ebben a városban, a segítségemre lesz egy kicsit. Más város, más emberek, és a lényeg, hogy nincs itt velem az édesanyám, és, ha a sors egy kicsit is megkegyelmez nekem, nem is lesz itt az itteni éveim alatt. És akkor végre, egy kicsit nyugalomban is élhetek.
Amióta az édesapám, és a testvérem egy tragikus baleset folytán meghaltak, teljesen magamra maradtam. Addig ketten voltak, akiknek nem kellett megjátszanom magam, az elkényeztetett úrilányt. De most, hogy már nincsenek velem, az édesanyám vette át az irányítást felettem. És ez nem tetszik. Egyáltalán nem.
Most, hogy Birmingham lesz a város, ahol pár évig élek, egy teljesen egyéni, másik élet nyitja meg kapuit a számomra. Egy olyan élet, ahol még mindenki számára ismeretlen vagyok, ahol még én sem ismerek senkit sem, és, ahol nem kell az édesanyámtól rettegnem, mert nem lesz itt velem, és nem mondja meg, hogy hogyan kell viselkednem, és hogyan nem.
Most egy darabig majd senki sem várhatja el, hogy az az illedelmes, jól nevelt lány legyek, akit a családja pontosan ilyennek nevelt, és, akinek az élete, úgymond, meg van már régen írva. Most egy olyan lány lehetek, aki elfeledkezhet az eddigi életének nevezett dologról, és végre azt teheti, amit világéletében akart, és, ami eddig még soha sem adatott meg neki.
Komolyan, még soha sem éreztem azt, hogy szabad vagyok, de most, amint átlépem a reptér kijáratát, mintha egy az egyben egy másik Valerie kelne életre bennem. Egy olyan Valerie, aki nem most már nem fog az édesanyjának megfelelni, csak magának él, és annak az emléknek, amit az édesapjától, és a bátyjától hallott még akkor, amikor nem volt az a rettenetes baleset. Akkor még azt mondták nekem, mind a ketten, hogy ne éljek mindig az édesanyám árnyékában, hanem legyek az a lány, aki mindig is akartam lenni.
Tehát, Birmingham, itt lennék, készen arra, hogy meghódítsalak.


A hozzászólást Valerie A. Paren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 23, 2014 4:43 am-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Valerie A. Paren
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
who will tell the story of your life? :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: i'm too cool for you-
Ugrás: