who will tell the story of your life?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

who will tell the story of your life?

Az oldal teljes tartalma regisztrálva látható.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

C- box
Korlátok
Korlátok
Ha valamelyik nem, vagy csoport elszaporodik, akkor korlátot hozunk létre, amit itt fogsz látni. Jelenleg semmilyen korlát nincs.
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Aug. 21, 2014 11:45 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
»  PllHUn
             Hálószoba I_icon_minitimeVas. Szept. 28, 2014 7:03 am by Jessica Hawkins

» American Horror Story: Mortals
             Hálószoba I_icon_minitimeVas. Szept. 21, 2014 12:20 am by Vendég

» Hogwarts FRPG
             Hálószoba I_icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 8:40 am by Sebastian Hannigan

» nem leszek egy ideig
             Hálószoba I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 8:03 am by Jessica Hawkins

» keresett karakterek
             Hálószoba I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 3:55 am by Vendég

» Abigail Peterson
             Hálószoba I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 2:29 am by Jemma Hawkins

» Michael Malone
             Hálószoba I_icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 4:59 am by Michael Malone

» canon karakterek
             Hálószoba I_icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 4:15 am by Jemma Hawkins

» Ethan Brenford
             Hálószoba I_icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 8:54 am by Ethan Brenford


 

  Hálószoba

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Carlos Michaelis
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Carlos Michaelis


✞hozzászólások száma : 32
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

             Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba                Hálószoba I_icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 4:29 am

Játék vége!
Jessica  & Carlos

   
Az az egy év nem törlődik ki az emberből, se józanul, se betépetként. Az mindig ott fog maradni, semmit sem tud ellene tenni. Az csak önmagával együtt fog eltűnni, de neki még élnie kell! Velem!
- Tudtad, hogy mit vállalsz be.
Senki se bátor ilyen alkalom után, de én itt vagyok, hogy megóvjam őt. Könnyes szemeit figyeltem, lágyan elmosolyodom, majd magamhoz vonva megölelem őt.
- Egy évvel ezelőtt is megígértem, de megismétlem akárhányszor csak kell. Itt vagyok és vigyázok rád. Nem fogom hagyni, hogy bármi bántódásod essék. Szeretlek!
Az éjszakát itt töltöttem mellette, vigyáztam az álmára. Hajnalban pedig elmentem, mivel neki is, és nekem is dolgunk van, illetve lesz.




|Tagged: Jessica Hawkins   | Music: - | Note:  Vége  |
Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

             Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba                Hálószoba I_icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 4:49 am

Cas & Jess
...
Meglepődök azon, hogy felhozza a múltat, hisz azt hittem annyi színészi képességet örököltem a másik 2 testvéremtől, hogy eltudjam nyomni a fájdalmat amit még mindig érzek az gy évvel ezelőtti ügy miatt.
Lágyan végig simítok kezemmel arcán majd befejezésül megcsókolom őt. - Nem okoztál fájdalmat, csak kellemetlen volt. - nevetem el magamat, majd szemeibe nézek mivel most jön a dolog komolyabb része.
- Igaz, hogy az ügy 1 évvel ezelőtt történt, de az ilyen dolog örökre megmarad az emberben. Mindig erősnek mutatom magamat, de nem vagyok az, nem vagyok erős és bátor sem vagyok. - mondom és elkezd könnyezni a szemem ahogy vissza gondolok arra a bizonyos éjszakára... - Lelkileg totál tönkre mentem ott, akkor az este. És sosem beszéltem erről senkinek, mert nem szokásom beszélni az érzéseimről. De nem tarthatom örökre magamban a dolgokat. - mondom befejezésül. Nem akarom, hogy szomorú legyen ez az éjszaka ezért inkább aludni akarok, pihenni mivel holnap sok dolgom lesz.

zeneszám • részemről itt a záró Smile©
Vissza az elejére Go down
Carlos Michaelis
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Carlos Michaelis


✞hozzászólások száma : 32
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

             Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba                Hálószoba I_icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 4:29 am

Jessica  & Carlos

   
A szexnek vége, de mintha valahogy ő nem örült volna az egésznek. Elszúrhattam volna valamit? Vagy csak túl erőszakos lehettem? Pedig nem voltam durva, finoman csináltam, ahogy azt kérte. Figyeltem őt és a mosolyát, valahogy az egy hamis mosolyra emlékeztetett. Közelebb húzódtam hozzá és átöleltem szorosan.
- Sajnálom, ha fájdalmat okoztam. Nagyon. Nem akartalak megbántani ezzel, hogy végig akarom csinálni. Még mindig a múlt az, ami visszatart, igaz? Szeretlek és nem akarlak elveszíteni. Te vagy a mindenem. Érted? - közlöm vele a legfontosabbakat, leszarom, hogy egy szál faszban öleltem át, hiszen alig 2 perce lett vége a szeretkezésünknek. De úgyis mindjárt felöltözöm, csak szeretném őt nyugis állapotban látni.



|Tagged: Jessica Hawkins   | Music: - | Note:  Ez a vége? Vagy írsz befejezőt?  |
Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

             Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba                Hálószoba I_icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 1:56 am

+18!

Cas & Jess
...
Ahogy a vége felé jártunk kicsit hangosabban nyögtem fel mikor gyorsabban és erősebben hatolt tövig belém. Az 1 évvel ezelőtti eset után féltem ezektől a dolgoktól, ezért is akartam befejezni most, mert féltem, hogy valaki újra fájdalmat fog nekem okozni. Én pedig nem akarok fájdalmat, nem akarom, hogy bántsanak. És akármennyire is mutatom azt, hogy túl vagyok a dolgokon, feldolgoztam és minden rendben, de közben semmi sincs rendben! Belül még mindig össze vagyok törve, csak senki nem látja és pont ezért senki sem kérdezi meg tőlem. Én pedig nem mesélek róla.
Elmosolyodom azon a kérdésén, hogy megsértett-e. - Nem sértettél meg. - mondom röviden miközben halványan elmosolyodok.

zeneszám • <3 • ©
Vissza az elejére Go down
Carlos Michaelis
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Carlos Michaelis


✞hozzászólások száma : 32
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

             Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba                Hálószoba I_icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 1:45 am

+18

Jessica  & Carlos

   
Bólintott, tehát folytathatjuk. Elmosolyodom, hiszen, valószínűleg, talán, már elfáradt, de visszatértem belé és ki be jártam benne, rágyorsítottam kicsit, közben a csiklójával játszottam, majd abbahagytam a játékot és átöleltem jó szorosan, bújtam hozzá, a nyakához. Beletúrtam a hajába, csókokkal hintettem el arcát, majd még a gyorsabb tempómra ráfeszítettem és abbahagytam. Pihegve csókoltam őt, majd leszálltam róla, figyeltem mozdulatait, rezdüléseit, a csodás testét, ami magával ragadott.
- Megsértettelek azzal, hogy beakartam fejezni? - érdeklődtem szelíden, miközben figyeltem őt, majd elmosolyodtam.



|Tagged: Jessica Hawkins   | Music: - | Note:  |
Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

             Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba                Hálószoba I_icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 1:37 am

+18!

Cas & Jess
...
Az elején még úgy álltam hozzá a dolgokhoz, hogy végig csinálom meg minden, de most... Most már nem vagyok biztos magamban. Benne bízok, csak magamban nem. Épp ezért szoktam drogokat bevenni, mert annak a segítségével bátornak érzem és szabadnak magamat.
Hallgatom amit Carlos mond. Csak bólintok egyet ami azt jelenti, hogy oké folytassuk. Igaz a gyomrom nincs a helyén meg miegymás, de nem baj.
- Oké, rendben. - mondom végül ki a szavakat is, majd lágyan megcsókolom őt.
Kicsit már ki vagyok fulladva, eléggé kifáradtam.

zeneszám • <3 • ©
Vissza az elejére Go down
Carlos Michaelis
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Carlos Michaelis


✞hozzászólások száma : 32
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

             Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba                Hálószoba I_icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 1:28 am

+18

Jessica  & Carlos

   
Hirtelen megfordul, abbahagyok mindent, ő pedig közli, hogy most már sok, szemöldökeim felhúzom, majd megcsókolom. Pedig nem sok kellene és ezt vele is tudatom.
- Csak még...egy percet adj. - akaratos vagyok, főleg, most így, hogy nem sokára elsülök és most ha abbahagyjuk értelme sincs, neki se kellene sok a végéig, de így hirtelen abbahagyni...

Ha engedi a befejezést, újból belehatolok és folytatom a ki-be járkálást, mindaddig míg el nem megyek, ajándékomat pedig hasára spriccelem, úgyis elkel mennie fürödnie, majd felülök mellé és megcsókolom.

Ha nem akarja folytatni, akkor nem megyek bele, leülök mellé és simogatni kezdem a hátát, örülök, hogy valóban bele ment a dolgokba és nem riadt vissza semmitől.




|Tagged: Jessica Hawkins   | Music: - | Note:  |
Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

             Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba                Hálószoba I_icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 1:19 am

+18!

Cas & Jess
...
Beletúrok a hajába és felnyögök mikor újra és újra tövig hatol. Még jó, hogy az egész lakás csak a miénk, így senki sem tud minket zavarni. Mondjuk ilyenkor a bátyámnál sincs senki, mert ő is és az ikrem is bulizni mentek. Mondjuk ők nem szoktak annyira betépni, mint én. Mondhatni a 3 testvér közül én vagyok a legrosszabb, de nem érdekel. nem akarok és nem is fogok megváltozni, én ilyen vagyok és így kell elfogadni engem. Aki szeret a így szeret, aki utál az pedig utáljon. Már nem igazán érdekel mások véleménye.
Hagyom, hogy kényeztessen majd egy idő után vissza fordulok a hátamra és a szemébe nézek.
- Ne haragudj, de... Ez most így hirtelen már kezd túl sok lenni. - mondom halkan miközben érzem, hogy a gyomrom totálisan nincs már a helyén.

zeneszám • <3 • ©
Vissza az elejére Go down
Carlos Michaelis
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Carlos Michaelis


✞hozzászólások száma : 32
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

             Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba                Hálószoba I_icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 1:09 am

+18

Jessica  & Carlos

   
Tetszik, ahogy minden tolásomra felnyög és ezzel egyre jobban felpörgetem a dolgokat, többet és még többet akarok neki nyújtani magamból, hogy soha ne unjon meg és ne mástól kapja meg mindazt, amit én nem adnék meg neki. Az ágyra visszatérve, visszafekszem rá, majd lábait a magasba emelve hatolok vissza belé, így most már tényleg tövig vagyok benne. Majd a következő néhány lökéssel nem fogtam vissza magam, mindvégig tövig hatoltam el benne, majd elengedtem lábait és újra fölé magasodva törtem előre, hatoltam belé és egy újabb csókban forrtam vele össze. Pihentettem magam kicsit, majd újból kiszálltam belőle és hasra fordítottam szerelmem, megemeltem csípőjét és úgy hatoltam belé, magasodtam fölé újfent. Csókokkal halmoztam el hátát és harapdáltam finoman, hogy nagyobb izgalomban legyen része.
- Nem tudok betelni veled. Akarlak. Minden nap. - nyögtem a füléhez hajolva, majd átkaroltam hasát és csiklóját kényeztettem, míg másik kezemmel támaszkodtam, finom, majd durvább lökésekkel halmoztam el őt és hallgattam pihegéseit, nyögéseit, ahogy élvezi mindazt, amit nyújtok neki.





|Tagged: Jessica Hawkins   | Music: - | Note:  |
Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

             Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba                Hálószoba I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 11:54 pm

+18!

Cas & Jess
...
Néha-néha felnyögök amikor Cas tövig hatol belém, de közben élvezem is. Igaz néha még kellemetlen mivel úgymond ez az első, de kit izgat? Tartom magam ahhoz amit mondtam, főleg, hogy ezt tiszta fejjel csinálom végig.
Elnevetem magam azon amit mond. - Az kellemetlen, mert holnap reggel találkoznom kéne az ikertesómmal. - mondom mosolyogva. Akaratlanul is elmosolyodok ahogy a gondolataim azon járnak, hogy tök jó lenne egyszer Carlost megviccelni. Jem-el szerepet cserélnénk és kicsit kikészítenénk a srácot. Ez jó ötlet, majd holnap beszélek is a testvéremmel.
Felsóhajtok amikor felül velem illetve amikor felemel és oda megyünk a falhoz. Átkarolom kezemmel a nyakát, lábammal pedig a csípőjét és szenvedélyesen csókolom őt.
- Szeretlek, és örülök, hogy vagy nekem. - mondom neki őszintén miközben vissza megyünk az ágyamhoz és lefektet a hátamra.

zeneszám • <3 • ©
Vissza az elejére Go down
Carlos Michaelis
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Carlos Michaelis


✞hozzászólások száma : 32
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

             Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba                Hálószoba I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 8:54 pm

+18

Jessica  & Carlos

   
Rengeteg csaj tapadt rám az elmúlt években, vagy azért hogy összejöjjünk, vagy csak egy kiadós kefélés miatt. Érdekesek az emberek, meg kell hagyni, egy kiadós keféléssel mindent meglehet oldani. Hát lehet benne valami, de mégsem ebben hiszek. Ismerek rengeteg csajt, partikról, drogozások közben, a suliból, akik mind megközelítettek. Olyan szavakkal martam szívükbe, mely egyben keserű, de mégis élvezett nyújtott nekik. Imádtam azokat a szituációkat, bele a mély vizbe, de most itt vagyok...
Az fölé tornyosultam, kit szeretek. Felhevült testek, magasba szökött vágyak. Ezek voltunk mi ketten ebben a percben. Ki-be jártam benne, hol gyorsabban, hol lassabban. Majd megfordultunk és én lettem alul, ő pedig hasamat, mellkasomat csókolta, majd elmosolyodtam válaszán, lehajolt, így rögtön ajkamhoz vontam az ajkát, hogy belemormogjam neki a szavakat.
- Ezt megígérhetem kis lány, nem fogsz tudni felkelni – vigyorogtam rá, teste kezemet azonnal magához vonzotta, és formás idomait simogatta, markolászta, néha döftem magam is egyet a csípőmmel. Majd fenekéhez nyúltam mindkét kezemmel megmarkoltam és azt is és csípőmet is toltam, nyomtam, hogy még mélyebbre hatoljak belé.
- Igen - leheltem közben, majd lassan felültem és az ágy szélére ültem vele, segítettem neki, hogy farkamon könnyen csússzon fel s' le, közben melleit csókolgattam, nem tudtam beletenni vele. Végül ismét megragadtam fenekét és felálltam vele, majd a falhoz sétáltam, csókokkal bombáztam ajkát. Több mindent fog kapni egy szimpla dugásnál, panasza se lesz, abban is biztos leszek. Abban a legfőképp, hogy majd egyre többet és többet akar majd belőlem, meg is fog kapni.
- Szeretlek! - leheltem ki neki ismét, miközben a falhoz nyomtam, tartottam és ki be jártam benne újfent. Már eléggé nedves volt ahhoz, hogy könnyebben csússzon minden, de még mindig friss hús, de pont hogy leszarom. Szeretem és kész. Ennél több ok nem kell, hogy ezt csináljam vele. Végül kissé vadabb mozgásba kezdtem, hol nyakát csókolgattam, hol ajkát és visszavándoroltam vele az ágyra, ahová pedig letettem és még éhesebben néztem végig rajta.


|Tagged: Jessica Hawkins   | Music: - | Note:  |
Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

             Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba                Hálószoba I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 11:16 am

+18!!

Felek es izgulok attol, hogy milyen lesz. Elegge kivanom ot mondjuk nem mehez. Csomo lany halni tudna csak azert, hogy agyba bujhasson vele. Magam sem tudom, hogy miert pont engem szeret... De a lenyeg, hogy szeret.
Vissza csokolom ot, es belenyogok a csokba amikor belem hatol. Kell par pillanat amig megszokom, de utana mar jo.
Elnevetem magam azon kerdesen, hogy nem elegszem emeg ennyivel. Vagy is remeli, hogy nem.
Mikor felul vagyok a derekan ulok es lagyan vegig csokolgatom a hasat, majd vissza terek a szajahoz.
- Nem, nem erem be ennyivel. - mondom neki 2 csok kozott egy huncut mosoly kisereteben.
Vissza az elejére Go down
Carlos Michaelis
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Carlos Michaelis


✞hozzászólások száma : 32
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

             Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba                Hálószoba I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 10:53 am

+18

Jessica  & Carlos

   
Nem akar visszafordulni és ez nekem épp elég ahhoz, hogy még jobban bekanosodjak rá, de még elkel kényeztetnem kicsit, így tovább piszkálom alul és masszírozom keblét,majd megcsókolom nyakát is.
- Szeretlek. - mormogom el újra, amit már rég óta tud, de inkább megismétlem bármennyiszer.
Felegyenesedek és leveszem a bokszerem, éhesen nézek végig a csodás testén, majd lejjebb csusszanok és nyelvemmel kényeztetem tovább odalent. Végül ismét csókokkal kerülök ajkáig és hosszasan megcsókolom, eljött az idő, mindketten készen állunk, ebben biztos vagyok. És abban is, hogy nem lesz kellemes elsőre neki.
Lábai közé helyezkedve törtem előre, és hatoltam belé egy mozdulattal.  Hiszen már én magam is készen álltam, egy csókkal tapasztottam be a száját, hiszen az első pár lökés érezhetően nem vissza fogott volt, nem tehetek róla, mélyre akartam és ha finomkodok, akkor jobban fájt volna neki.
A továbbiakban lassabban mozogtam már, odafigyelve rá. Hol ajkát, hol nyakát kóstolgattam közben és simultam testéhez. Kezdeti vadságomat visszafogtam, de még is határozott maradtam. Egyre jobban birtokba vettem őt, ki be jártam benne, nyakát, állát, ajkát faltam közben, kezem pedig hol kebleit, hol oldalát cirógatták
- Mond,hogy nem elégszel meg ennyivel – súgtam a fülébe, majd fordultam vele egyet, hogy felülre kerüljön, és alulról is megcsodálhassam.

|Tagged: Jessica Hawkins   | Music: - | Note:  |


A hozzászólást Carlos Michaelis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 23, 2014 8:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

             Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba                Hálószoba I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 10:36 am

+18!!!

Nem vagyok olyan, mint a tobbi velem egykoru lanh. Vagy mint a nalam fiatalabbak, mive igazabol en mar nem vagyok szuz. 1 eve nem, de az nem volt igazi, azt nem akartam. Ezt viszont igen. Szeretem Carlost, fontos nekem es epp ezert vele akarom az igazi elsot.
Ahogy vandorutra ter elmosolyodok. Zavarban nem vagyok, mert mar latott ruha nelkul; szintugy 1 evvel ezelott. Illetve elegedett vagyok magammal.
Tudom milyen erzes es eloszor nem kellemes, de meglehet szokni. Es sokkal konnyebb lesz ugy, hogy szeretem ot.
Egyre jobban kivanom ot es azt, hogy egymase legyunk. Mikor ujra vissza ter az ajkaimra erelem teljesen csokolom vissza.
- Tudom... Es en akarom, nem gondolom meg magamat. - mondom oszinten mikozben vegig a szemeibe nezek.
Vissza az elejére Go down
Carlos Michaelis
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Carlos Michaelis


✞hozzászólások száma : 32
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

             Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba                Hálószoba I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 10:22 am

+18

Jessica  & Carlos

   
Mindketten józanul cselekszünk és ez nagy szó. Szavait végighallgatom, majd egy szelíd mosolyt megejtek és a szemeibe vetem  pillantásom.
- Megígérem. - legalábbis az elejét nem hiszem, hogy befogom tudni tartani, mert hát, be kell raknom neki a szerszámom, az meg nem kellemes érzés. Levette a felsőm és simogatni kezdett.
Csípőmet neki toltam, hogy érezze a vékony anyagon, a merev szerszámot. Rajtam még ott volt boxerem, ahogy rajta is az alsóneműje. Előbb felakartam kellően izgatni, hogy könnyebb legyen a behatolásom. De ez nem kis munka egy "szűz" lánynál.
Megunva a csókcsatát ajkammal vándorútra keltem. Először a nyakát jártam be, majd onnan indultam el vissza lefelé, ahol is különös figyelmet fordítottam formás domborulatainak. Hol az egyikkel játszottam, hol a másikkal, de ha az ajkam foglalatoskodott az egyikkel, addig a másikról sem feledkeztem meg, mert kezemmel cirógattam, morzsolgattam.
A combját simogatni kezdtem körkörösen, és úgy haladtam a külső részről befelé. Meg sem álltam egészen a combja belső feléig, ahol viszont egyenes út vezetett felfelé nagyon rövid időn belül. Eleinte csak anyagon keresztül simogattam miközben ajkam a keblével foglalatoskodott, majd egyszerűen leszedtem róla az anyagot, és ujjaim továbbra sem fogták vissza magukat, tovább támadtam őt. Izgattam. Majd újból csókolni kezdtem, ezzel kissé megakadályozva abban, hogy ficánkoljon és sikítson.
Majd a füléhez hajoltam, testünk összesimult, még nem vettem le boxerem, addig, míg készen nem áll a behatolásra.
- Innen már nincs visszaút. Akarlak. Kívánlak. - súgtam a fülébe, ahogy felé magasodva kicsit eltávolodtam tőle. Éhesen néztem végig rajta, hogy mennyire is kíván már.


|Tagged: Jessica Hawkins   | Music: - | Note:  |
Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

             Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba                Hálószoba I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 10:04 am

Cas & Jess
...
Nem nagyon emlékszem az 1 évvel ezelőtti éjszakára, mármint amikor a pasas letaszított a földre azutáni dolgokra nem emlékszek csak a fájdalomra és arra ahogy hadakoztam. Így hát szerintem megérthető ha most, ebben a pillanatban félek. Félek és izgulok, de meg akarom tenni. Drog nélkül, anélkül is bátornak kell lennem. Most pedig az vagyok, tiszta vagyok, mert nem vagyok betépve.
Miközben csókolózunk leveszem róla az ingjét és végig simítok kidolgozott felső testén.
- Egy valamit viszont kérlek ígérj meg... - mondom miközben szemeibe nézek amikor végzett azzal, hogy végig csókolgatja a hasamat. - Ne legyél durva. - mondom suttogva.


zeneszám • <3 • ©
Vissza az elejére Go down
Carlos Michaelis
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Carlos Michaelis


✞hozzászólások száma : 32
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

             Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba                Hálószoba I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 9:57 am

Jessica  & Carlos

   
A szobájába megyünk, valóban készen áll, csak fél úton meg ne gondolja magát.Elteszi a gépét az ágyáról én pedig közvetlen elé sétáltam. Magamhoz vontam és megemeltem a seggét, ezután az ágyra döntöttem. Egy ideig figyeltem, majd egy hosszas csókba merültem össze vele.
Fölé magasodva szorítom le az ágyhoz, és folyok bele újra a csókba. Kezem automatikusan indul el kalandozni a testén. A másik közben az oldaláról a combjára téved, és ha már ruha van rajta, akkor teljes hosszában simogatom a formás combot, amit találtam.felkeltem róla, és elkezdtem szépen lassan kibontogatni a ruhájából. Mit ne mondjak tetszett, amit alatta találtam, így abba sem hagytam egészen addig, amíg már csak a bugyi volt rajta. Éhes szemeimet végig futtattam csodás testén, majd lekászálódtam az ágyról, és ledobtam magamról a farmert.
Lassan másztam vissza, és a hasa tájékán hajoltam le, és onnan indultam vándorútra felfelé apró csókokkal hintve a testét, és az ajkáig meg sem álltam. Amíg az ajkam az ő ajkát ejtette rabul, addig a kezem eleinte az oldalán siklott végig, onnan pedig egyenes kúszott az egyik felfelé a keblét cirógatni, markolászni, míg a másik combját ragadta meg, és húzta fel.




|Tagged: Jessica Hawkins   | Music: - | Note:  |
Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

             Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba                Hálószoba I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 9:43 am

előzmények: bejárat

Cas & Jess
...
- Igen, biztos vagyok benne. - suttogom halkan két csók között mikor a falhoz nyom. Miközben csókolózunk az egyik kezemmel lenyomom a kilincset és bemegyünk a szobámba. Igaza volt a múltkor abban, hogy egy éve vagyunk együtt és már megtehetnénk. Bizonyítani szeretnék neki, hogy igen is készen állok arra, hogy lefeküdjek vele. Igazán vele szeretném elveszíteni, és nem gondolni arra, hogy 1 évvel ezelőtt egy vadidegen pasas vette el a szüzességemet. Nem, úgy akarok tenni, mintha az meg sem történt volna.
- Én is szeretlek. - mondom neki lágy csengéssel a hangomban. Kicsit elhúzódok tőle majd oda sétálok az ágyamhoz és elviszem onnan a laptopomat.


zeneszám • <3 • ©
Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

             Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Hálószoba                Hálószoba I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 5:56 am

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





             Hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba                Hálószoba I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hálószoba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
who will tell the story of your life? :: Játéktér :: Jessica Hawkins lakása-
Ugrás: