who will tell the story of your life?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

who will tell the story of your life?

Az oldal teljes tartalma regisztrálva látható.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

C- box
Korlátok
Korlátok
Ha valamelyik nem, vagy csoport elszaporodik, akkor korlátot hozunk létre, amit itt fogsz látni. Jelenleg semmilyen korlát nincs.
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Aug. 21, 2014 11:45 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
»  PllHUn
Raven S. Cole ⚛ I_icon_minitimeVas. Szept. 28, 2014 7:03 am by Jessica Hawkins

» American Horror Story: Mortals
Raven S. Cole ⚛ I_icon_minitimeVas. Szept. 21, 2014 12:20 am by Vendég

» Hogwarts FRPG
Raven S. Cole ⚛ I_icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 8:40 am by Sebastian Hannigan

» nem leszek egy ideig
Raven S. Cole ⚛ I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 8:03 am by Jessica Hawkins

» keresett karakterek
Raven S. Cole ⚛ I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 3:55 am by Vendég

» Abigail Peterson
Raven S. Cole ⚛ I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 2:29 am by Jemma Hawkins

» Michael Malone
Raven S. Cole ⚛ I_icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 4:59 am by Michael Malone

» canon karakterek
Raven S. Cole ⚛ I_icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 4:15 am by Jemma Hawkins

» Ethan Brenford
Raven S. Cole ⚛ I_icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 8:54 am by Ethan Brenford


 

 Raven S. Cole ⚛

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jemma Hawkins
I like parties, and you are my new bestfriend
I like parties, and you are my new bestfriend
Jemma Hawkins


✞hozzászólások száma : 27
✞belépésem : 2014. Aug. 21.

Raven S. Cole ⚛ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raven S. Cole ⚛   Raven S. Cole ⚛ I_icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 8:59 am



Elfogadva

Ezt nevezem! Szép kis történet. Nagyon tetszik ahogyan fogalmazol, meg úgy az egész sztori. Az meg plusz pont, hogy modellkedsz, mert képzeld csak... én is Cool Csak egy jó tanács... ha sikerült leszoknod a drogokról, jobb, ha többet nem is próbálod ki, mert pont olyan könnyen vissza is szoksz és hát... azért kár dolgozni Wink
Na nem is tartalak tovább fel, menj foglalózni aztán irány a játéktér!

Vissza az elejére Go down
Raven S. Cole
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Raven S. Cole


✞hozzászólások száma : 3
✞belépésem : 2014. Aug. 23.

Raven S. Cole ⚛ Empty
TémanyitásTárgy: Raven S. Cole ⚛   Raven S. Cole ⚛ I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 6:10 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Raven Sophie Cole






Becenév:
Raven, Sophie
Kor:
20
Születési dátum:
1994.04.14.
Születési hely:
Egyesült Királyság - Hall Green
Csoport:
Live while we're young
Play by:
Emily Ratajkowski
Kapcsolatod a családdal:
Biztosan vannak valahol. Nem ismerem őket.

Kezdetnek vegyük a külső tulajdonságaimat - úgyis mindenkinek csak ez számít. A következő kijelentésem beképzeltnek és egoistának hangozhat, de semmi baj, nem kell naivnak lenni. Lehet, hogy nem is akkora problémám nekem ez a 'csak a külső számít' felfogás a társadalom részéről, ugyanis nincs okom panaszkodni. Persze, a szépség relatív, mint körülbelül minden, de ettől függetlenül nem fogom magam csúnyának nevezni. Az arcformám viszonylag durva és hangsúlyos, ám ezt ellensúlyozzák a szelíd, barna színű őzikeszemeim, illetve a vállamra omló dús, szintén barna hajzuhatagom is. Az orrommal semmi gondom sincs, soha nem gondolkoztam még szépészeti beavatkozáson - úgy ahogy az arcom/testem más területein sem. Ezt azért említettem meg, mert dús ajkaim természetességét számtalanszor megkérdőjelezték már. De nem, mindez alaptalan, teljesen természetesek. Elég magas vagyok, vékony, ám nőies testalkatú, ehhez tartozó domború formákkal, természetesen. A pénzem nem sajnálom kozmetikai termékekre költeni, úgy gondolom, ezekre minden nőnek szüksége van. Nem úgy kell elképzelni, hogy minden reggel első dolgom az, hogy felismerhetetlenné maszkírozzam az arcom, a sminket csupán a szépség kiemelésére használom. Az sem utolsó szempont ugyebár, hogy éppen hová készülök.
Elérkeztünk a belső tulajdonságokhoz is, amire elsőre annyit tudnék mondani, hogy gyere és ismerj meg inkább te magad, aztán alkoss rólam egy véleményt. Vagy felőlem előtte is alkothatsz, hidegen hagy, maximum a saját egészségedet eszed vele. Eltaláltad; magasról szarok a legtöbb ember véleményére, nem érdekel, ki mit gondol rólam. Ha érdekelne valószínűleg nem lennék ilyen, amilyen éppen vagyok, nem viselkednék úgy, ahogy, nem tartanék ott, ahol éppen tartok. Nem mellesleg pedig így sok gondtól és álmatlan éjszakától kímélem meg magam. Nem vagyok egy jókislány, mintagyerek sem voltam soha - ez már a múlt, jobb ha hagyjuk is. Nem véletlenül tartozom abba a csoportba, amelyikbe, az életem mostanság leginkább a bulikról és a piáról szól, ehhez pedig szükség van egy alapszemélyiségre is. Nos, ez nekem meg is van. Nem vagyok egy gátlásos nő, sokak szemében nő sem vagyok, így hát el tudtok képzelni. Nem magyarázkodok, nem szorulok rá. Fejezzük is hát be.
Lianna;; X-XX;; pár év;; nincs

Üdv, a nevem Raven Sophie Cole, hogy éppen Raven vagy Sophie, az csak rajtad és az adott helyzeten áll. Nem, nem vagyok kurva, hogy a kettő közül valamelyik néven fussak, egyszerűen csak meggondolt vagyok. Vannak bizonyos helyzetek, amikor nem szívesen mutatkozom be azon a néven, amin a közeli ismerősök szólítanak. Ez vicces egyébként, mert alig vannak 'közeli' ismerőseim. Családom sincs. Így csak annyit tudok megosztani veled, hogy állítólag 1994. április tizennegyedikén jöttem világra, ha az árvaház meg nem hamisította a születési papírjaimat. Szerintem kinézek húsznak, úgyhogy ha bele is nyúltak, annyira nem számít. De mikre nem gondolok én, miért kockáztatta volna bárki is a szabad lábon tölthető életét miattam? Helyes; senki. Semmit sem tudok a szüleimről, még ha szerettem volna se kereshettem volna fel őket, ugyanis mindent titkosítottak. A Hall Green-i árvaházban töltöttem el gyermek- és tinédzserkorom minden egyes évét, szóval ott nőttem fel. Olyan hihetetlenül sok gyerek nem volt ott, azért mégsem egy nagyvárosi árvaházról van szó. Ebből csak azt akartam kihozni, hogy nem voltunk elhanyagolva, még akkor sem, ha szerény körülmények között kellett élnünk. Voltak barátaim, viszonylag összetartó kis közösség voltunk. Néha eljöttek hozzánk fiatal, vagy épp az időből már kifutott, idősebb párok, s izgatottan válogattak közülünk. Néha a legjobb barátainkat szakították el tőlünk, néha viszont csak egy unszimpatikus kölyökkel lettünk kevesebben. Ami viszont nem változott, hogy minden látogatás után szomorú, kisírt szemekkel szenderültem álomba. Tizenkét éves koromig legalábbis. Akkorára rájöttem, nem akarok már egy családba tartozni, valakinek a féltett szeme fénye lenni. Meg egyébként is, ki fogadna örökbe egy lázadó kistinédzsert? Nem voltam én olyan nagy lázadó, de honnan is tudhatták volna? A párperces beszélgetésekből, amikre mindig mindenkit jól kicsíptek és legalább tízszer elmondták, mit szabad és mit nem? Ahh...
Hihetetlenül gyorsan repültek el az évek, tizennyolc lettem, a születésnapomat pedig még mindig az árvaházban ünnepeltük meg. Nem mondom, hogy soha nem akartam otthagyni azt a helyet, elszökni onnan, főleg az utóbbi két évben, amikor is fenekestől felfordult az életem. Teljesen más ember lettem és nem jó értelemben. Abban az időben szoktam rá a bulizásra, a cigarettára, a piára és sajnos a drogokra is. Legalább volt fedél a fejem felett, viszont felnőtté válva, keserves, de elveszítettem azt is. Ezzel együtt mindent. Továbbtanulásra lehetőségem sem volt, de nem is volt tervben. Az egyetlen, ami a fejemben volt, hogy elköltözzek, nem olyan messze, de mégis egy nagyobb városba és jobb életem lehessen.
Jelenleg Biringhamban élek egy aprócska, ám otthonos kis lakásban, pincérnő vagyok egy bárban, illetve modellkedem, ami szintén hoz egy kis pénzt a konyhára. Amikor megérkeztem ebbe a városba, természetesen csak egy albérletre futotta, két év alatt viszont sikerült összeszednem elegendő összeget ahhoz, hogy legyen egy saját lakásom.
Azt hitted ennyi a történetem? Hogy minden időmet leköti a pénzszerzés? Hogy Hall Green-t hátrahagyva, magam mögött hagytam a múltam minden egyes részét? Hogy leszoktam a káros szenvedélyeimről? Tévedsz, kedvesem. Az egyetlen, amiről leszoktam, az a drog - bár bevallom, néha még azt is megengedem magamnak. Lényeg a lényeg, marad időm arra is, hogy azt csináljam, amit a legjobban szeretek, s amiben a legjobb vagyok.
Vissza az elejére Go down
 
Raven S. Cole ⚛
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
who will tell the story of your life? :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: live while we're young-
Ugrás: