who will tell the story of your life?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

who will tell the story of your life?

Az oldal teljes tartalma regisztrálva látható.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

C- box
Korlátok
Korlátok
Ha valamelyik nem, vagy csoport elszaporodik, akkor korlátot hozunk létre, amit itt fogsz látni. Jelenleg semmilyen korlát nincs.
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Aug. 21, 2014 11:45 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
»  PllHUn
         Bejárat I_icon_minitimeVas. Szept. 28, 2014 7:03 am by Jessica Hawkins

» American Horror Story: Mortals
         Bejárat I_icon_minitimeVas. Szept. 21, 2014 12:20 am by Vendég

» Hogwarts FRPG
         Bejárat I_icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 8:40 am by Sebastian Hannigan

» nem leszek egy ideig
         Bejárat I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 8:03 am by Jessica Hawkins

» keresett karakterek
         Bejárat I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 3:55 am by Vendég

» Abigail Peterson
         Bejárat I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 2:29 am by Jemma Hawkins

» Michael Malone
         Bejárat I_icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 4:59 am by Michael Malone

» canon karakterek
         Bejárat I_icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 4:15 am by Jemma Hawkins

» Ethan Brenford
         Bejárat I_icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 8:54 am by Ethan Brenford


 

  Bejárat

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

         Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat            Bejárat I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 9:43 am

Folytatás itt: Hálószoba
Vissza az elejére Go down
Carlos Michaelis
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Carlos Michaelis


✞hozzászólások száma : 32
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

         Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat            Bejárat I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 9:33 am

Jessica  & Carlos

   
- Nem jöhetek csak úgy hívatlanul, hogy lássalak? Meglepetésnek szántam magam, azt hittem örülni fogsz nekem! - mosolyodok el szelíden, majd tekintetemmel követem őt, végigpillantok rajta. Bevallja, hogy készen áll.
- Egész biztos vagy benne? Még meg gondolhatod. - eszem ágában sincs lebeszélni róla, közelebb lépek hozzá és magamhoz ölelve simítok végig a derekán, majd simítom végig a formás seggét. Végül a falnak nyomva smárolom le hosszasan és a füléhez hajolva belesúgom, amit már egyébként is tud.
- Szeretlek. - végül csókokkal hintem arcát, majd nyakát és egyre lejjebb merészkedek, de végül visszatérek a száját csókolgatni, majd a hajába túrok.




|Tagged: Jessica Hawkins   | Music: - | Note:  |
Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

         Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat            Bejárat I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 9:12 am

Cas & Jess
...
- Szia. - mondom neki halványan elmosolyodva és becsukom az ajtót. Jó őt látni már hiányzott a csókja, az illata, az érintése és úgy teljesen Ő maga.
- Igen minden rendben. - mondom mosolyogva. - De te mit keresel itt? Ha jól emlékszem akkor nem beszéltünk meg találkozót. - mondom neki érdeklődve. Tényleg érdekel, hogy miért jött ide, nem mintha nem örülnék neki csak úgy kíváncsiságból kérdezem.
Ránézek az órára, fél 11 van. Eszembe jut a múltkori veszekedésünk. Kicsit beljebb megyek majd neki dőlők a hálószobám ajtajának.
- A múltkori dolog... Szóval megértheted, nem könnyen tudok megbízni másokban. Az 1 évvel ezelőtti dolog után pedig... Nem tudtam, hogy mit akarok, de most már tudom. Most már készen állok. - mondom a szemeibe nézve és megcsókolom őt.


zeneszám • <3 • ©
Vissza az elejére Go down
Carlos Michaelis
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Carlos Michaelis


✞hozzászólások száma : 32
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

         Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat            Bejárat I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 8:57 am

Jessica  & Carlos

   
Sokkal boldogabb vagyok, mint máskor. Hogy mi az oka? Ezt majd később. Épp pakolok. Hamarosan indulok el itthonról. Egy év eltelt azóta, mióta történtek ezek a borzalmak Jessel. Most sokkal másabb, összejöttünk. Belém szeretett, én pedig még jobban megszerettem Őt. Telefon, pénztárca, lakáskulcs és Goo. Szerencsére a lány nem lakik messze, így gyalogosan is kényelmesen odaérek. Meglepetésnek szánom magam,úgy terveztem, hogy ma nála alszom, szóval itt már eleve nem vitatkozhat velem, hiszen már ismer. Amit a fejembe veszek, attól nem tágítok, úgy lesz és kész. Pár napja felmerült az a bizonyos kényes téma is, egy kicsit összekaptunk miatta, mivel még nem akarja. Én pedig nem erőltettem, hiszen az ő boldogsága felér egy hatalmas energia lökettel. Pedig eléggé kívánatos személy, de ha nem, hát nem.
Pár perc múlva el értem a házat. A bejárathoz igyekeztem és becsöngettem. Nem kellett sokat várakoznom, az ajtó kinyílt.
- Szia. - lépek közelebb hozzá és jó hosszasan lesmárolom, majd beengedem magam, hogy becsukhassa az ajtót.
- Minden rendben? - érdeklődöm, majd megölelem és beljebb csalogatom a lakásába. Jó illata van megint. A kedvencem. Olyan gyönyörű, képtelen vagyok szavakban elmondani.
Talán a sors akarta így, talán lehetett valami a levegőben, ami miatt ennek így kellett történnie, de a lényeg, hogy nem más vált a szerelmemé, hanem ő, nekem pedig ez éppen elég ahhoz, hogy boldogság töltse meg a lelkemet, és a szívemet. Nem kell más, éppen elég, ha őt magam mellett tudhatom, ha érzem a testének a közelségét, magát az illatát, ha megfoghatom a kezét, és érezhetem az érintését magamon. Néha még ez is soknak látszik, hiszen az életemben nem gondoltam volna, hogy ennyi jó dolgot kapok majd a sorstól. És mégis, most itt van ő, a szerelmem, és nekem már nem kell senki, és semmi más, hogy boldog legyek.




|Tagged: Jessica Hawkins   | Music: - | Note:  |
Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

         Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Bejárat            Bejárat I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 8:19 am

Cas & Jess
...
Boldog vagyok, végre valahára boldog vagyok. Carlossal 1 éve össze jöttünk és boldoggá tesz. Szeretek vele lenni. Szinte megváltoztatott teljesen, már nem is ismerek magamra. Vagy is az egy évvel ezelőtti magamra. És most már nem félek attól, hogy bajom lesz, mert vigyáz rám.
Egy héttel ezelőtt kicsit össze vesztünk azon, hogy egy éve járunk, de még nem feküdtünk le egymással. Én ezt nem akarom elsiettetni, úgy akarok tenni mintha az első lenne és arra várni szeretnék. Persze ezt ő is felfogta és bocsánatot kért meg minden. Plusz rá sosem tudnék igazán haragudni, túlságosan szeretem őt ahhoz.
Ilyen gondolatok jártak a fejemben amikor hallom, hogy valaki csörget. Lezárom a laptopom és az ágyon hagyom, majd ki megyek ajtót nyitni. Elmosolyodom amikor meglátom, hogy Cas az.


zeneszám • <3 • ©
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





         Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat            Bejárat I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bejárat
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
who will tell the story of your life? :: Játéktér :: Jessica Hawkins lakása-
Ugrás: