who will tell the story of your life?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

who will tell the story of your life?

Az oldal teljes tartalma regisztrálva látható.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

C- box
Korlátok
Korlátok
Ha valamelyik nem, vagy csoport elszaporodik, akkor korlátot hozunk létre, amit itt fogsz látni. Jelenleg semmilyen korlát nincs.
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Aug. 21, 2014 11:45 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
»  PllHUn
Marcus Holloway I_icon_minitimeVas. Szept. 28, 2014 7:03 am by Jessica Hawkins

» American Horror Story: Mortals
Marcus Holloway I_icon_minitimeVas. Szept. 21, 2014 12:20 am by Vendég

» Hogwarts FRPG
Marcus Holloway I_icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 8:40 am by Sebastian Hannigan

» nem leszek egy ideig
Marcus Holloway I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 8:03 am by Jessica Hawkins

» keresett karakterek
Marcus Holloway I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 3:55 am by Vendég

» Abigail Peterson
Marcus Holloway I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 2:29 am by Jemma Hawkins

» Michael Malone
Marcus Holloway I_icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 4:59 am by Michael Malone

» canon karakterek
Marcus Holloway I_icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 4:15 am by Jemma Hawkins

» Ethan Brenford
Marcus Holloway I_icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 8:54 am by Ethan Brenford


 

 Marcus Holloway

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Candice Wilson
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Candice Wilson


✞hozzászólások száma : 53
✞belépésem : 2013. May. 17.

Marcus Holloway Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marcus Holloway   Marcus Holloway I_icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 7:58 am



Elfogadva

Természetesen. El kell mondanom neked, hogy hihetetlenül tetszik, ahogy írsz, nagyon is illik a jellemedhez, ami egészen magával ragadó is volt. Tetszett a példa is, ahogy minden más is. A pénzzel csak óvatosan bánj, és menj foglalózni, játszani, és meghódítani a női szíveket.

Vissza az elejére Go down
Marcus Holloway
Take it easy, that is my motto
Take it easy, that is my motto
Marcus Holloway


✞hozzászólások száma : 1
✞belépésem : 2014. Aug. 26.

Marcus Holloway Empty
TémanyitásTárgy: Marcus Holloway   Marcus Holloway I_icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 6:45 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Marcus Holloway






Becenév:
Marcus
Kor:
25
Születési dátum:
1989.08.01.
Születési hely:
Los Angeles
Csoport:
Dealers
Play by:
Ian Somerhalder
Kapcsolatod a családdal:
Nem ápolom velük a kapcsolatot, ugyanis minden tagját gyűlölöm. Isten pénzéhes szajhának teremtette anyámat, aki csupán azért ment hozzá az apámhoz, mert fájt a foga a vastag pénztárcája tartalmára. A nagyszüleim sznobok, nem nézik jó szemmel az életvitelemet, én pedig magasról lefosom, hogy mit gondolnak. Egyke gyerek vagyok - hál'istennek -  ebből kifolyólag én örököltem apám összes pénzét a halála után. Anyámnak megengedtem, hogy a házunkban maradjon azzal a feltétellel, hogy nem hozza haza az alkalmi partnereit, és minden szentre esküszöm, hogyha megszegi a szabályaimat, páros lábbal repül ki. Úgyse tenné meg... túlságosan is hozzá van szokva a luxushoz...
Nos, ha valaki a belső tulajdonságaimat akarja elemezgetni, akkor annak tudnia kell, hogy elég kemény fába vágta a fejszét. Olyan rég mutattam meg az igazi, emberi oldalamat, hogy lassan kezdem elfelejteni, hogyan is kell. Jól mélyre elrejtettem, mert úgy hiszem, nincs rá szükségem. Megvagyok nélküle is.
Első ránézésre az ember csupán a határozottságot látja rajtam. Ha valami munkám akad, akkor csak is arra összpontosítok, mert nem szeretek hibázni. Amondó vagyok, hogyha azt akarom, hogy valami jól történjen, akkor magam kell elintéznem. Ennek ellenére, sokszor bízok meg különböző embereket más-más feladatokra, hisz nem tudok egyszerre mindenhol ott lenni.
Az emberek szeretik a humoromat, ez egy a kevés pozitív tulajdonság között, amivel rendelkezem.
A nők talán érzéketlennek hihetnek, ugyanis a többségük iránt semmit nem mutatok, csupán szexuális vonzalmat. Szeretek bókolni a gyengébb nemnek, a kedvük szerint járni, de csak addig, amíg az ágyamba nem kerülnek. Ha elértem a célom, több mint valószínű, hogy a bizonyos hölggyel soha többé nem találkozunk. És ha már a céloknál tartunk… nem szeretek, nem bírok veszíteni. Mindenre képes vagyok, hogy győztesként kerüljek minden helyzetből, és azért is, hogy megszerezzem azt, amire/akire szükségem van.
Gyűlölöm a kiábrándulást és nem tagadom, hogy képes lennék valakit kivégezni azért, mert csalódást okozott.
Talán úgy viselkedem, mint egy állat? Nem, nem hiszem. Csupán a túlélésemért küzdök, semmi több. Egyébként is az élet lassan már követeli, hogy még egymással is olyanok legyünk, mint a vadonban élő dögök, nem?
Lehet, hogy te is azt kérdezed magadtól, hogy mégis hogy lehetséges, hogy nincs érzékeny oldalam, olyan énem, aki szerethető lenne… Egyszer, még nagyon régen volt, de rájöttem, hogy az a Marcus nem fogja sokáig húzni. ugyanis az élet a maga szarságai alá fogja temetni.

M.;; 19;; 4 év;; -

Az autóm oldalára dőlve, zavartalanul eregetem a füstöt, miközben azon gondolkozom, hogy mit csinálok Emmával, ha végre eljutunk odáig, hogy találkozzunk. Hogy még ma látni fogjuk egymást, az már biztos, hisz már megszereztem a lakcímét, és csupán másfél óra út választ el attól, hogy feltörjem a lakását. Milyen jó, ha az embernek rengeteg kapcsolatai vannak, főleg olyan emberekkel, akik egyébként teljesen jelentéktelen senkiháziknak tűnnek, nemde? Szerintem a Szöszinek fel sem tűnt, hogy követik, az meg végképp nem, hogy nyomozok utána. Hallottam, hogy van valakije, és ahogy mindenki tudja, a szerelem hatalmas erővel rendelkezik, sok mindenre képes, de a legjobban arra, hogy vakká tegye a bizonyos személyt.
Beleszívok egy utolsót a cigarettámba, majd eldobom a méregrúd csíkját és beszállok az kocsimba. Az emberek azt mondják, hogy sose keverjük a munkát a magán életükkel. Ezzel teljesen egyetértek, nem is szoktam felhasználni azt, amit eladok, de ezúttal muszáj valamit nyugtató anyagot bevinnem a szervezetembe, ugyanis annyira mérges vagyok a szőkeségre, hogy fogalmam sincs, mit tennék vele, ha nem könnyítenék a harag súlyán. Arra is gondoltam már, hogy talán nem is őt kéne bántanom, hanem azt, akit felszedett. Ha jobban meggondolom, talán a férfi hibás azért, amiért Emma nem koncentrált eléggé a feladatára. Ha kivégzem az ismeretlent, akkor két legyen ütök egy csapásra: a Szöszi megfizet, amiért eltolta a dolgot, én pedig nyugodt leszek. Birtoklási mániám van, nem szeretem, ha valaki hozzányúl ahhoz, amit a sajátomnak tartok. És tetszik vagy sem a kicsikének, de egy ideje már azok a kincsek közé sorolható, amik hozzám tartoznak.
A GPS-em pityegni kezd, amikor majdnem a célpontnál járok. Megállok az emeletes ház előtt, de csak azért, hogy megnézzem magamnak, csupán, hogy felmérjem a terepet. Nem lenne szabad ott leparkolnom, mert nagy valószínűséggel Szöszi észre fogja venni a járgányomat és elképzelhető, hogy fel se jön a lakásába. Nekem pedig elsődlegesen nem az a célom, hogy rá ijesszek, hanem az, hogy végre találkozzak vele.
Két háztömbnyit megyek és az egyik utcában állítom le az autóm motorját. Visszafelé úton óvatosan, mégis nem túl feltűnően próbálok menni. Figyelnem kell, hogy nincs e közelben Bekah, nem lenne jó, ha már most találkoznánk. Meg szeretném lepni, csak akkor lesz élvezetes a találkánk… legalább is számomra.
Nos, amikor a jelentéktelen emberekről beszéltem, egy ismerősömre gondoltam, akit megkértem, hogy kövesse a nőcim. De aztán eszembe jutott valaki más. Annak ellenére, hogy Ashtonnal a kapcsolatunk nem túl fényes, most bátran azt mondhatom, hogy milyen jó, ha az embernek van egy ikertestvére. Nagyjából egy héttel ezelőtt hívtam, hogy keresse meg nekem a Szöszit és figyelje, tudjon meg minél többet róla. Elég keveset mondtam neki arról, hogy miért is kell ezt tennie, de örülök, hogy kérdezősködés nélkül beleegyezett. És hát mivel egy vér folyik az ereinkben… majdnem olyan lenne, mintha én követném. Tehát igen, így tudom, hogy hol is lakik a szépségem.
Amikor végre felérek a lakáshoz, megállok az ajtaja előtt és a lábamra, azaz a lábtörlőre pillantok. Ha nem tévedek itt kéne lennie egy pótkulcsnak…
Amikor lehajolok és felemelem a lábtörlőt észreveszem, hogy mellettem elhalad egy idősebb asszony, aki gyanakvóan néz rám. Jobb szememmel kacsintok egyet felé, ő pedig egy rövid hümmögés után, amivel a tudtomra akarja adni, hogy gyalázatosan viselkedem, elfordul és továbbhalad.
Tekintetem visszakerül a lábtörlőre, ujjaimmal végigvizsgálom a széleit, keresem a kis lyukat, amiben a kulcs van. Bekah túl okos ahhoz, hogy csak úgy a lábtörlő alatt helyezze a kulcsot.
Egy mosollyal díjazom a pillanatot, amikor a kis vas a kezembe kerül, majd miután ismét a küszöb elé helyeztem a szőnyegszerűt, benyitok és belépek a lakásba.
- Hazaértem,édesem! – kiáltom, hátha itthon van, de senki nem válaszol. Ismét kulcsra zárom az ajtót, nehogy elrontsam a meglepetést.
Beljebb megyek, hogy megismerjem a helyet. Egészen csinos lakás, jól van berendezve, a levegőben pedig érezni Szöszi csábító parfümjének illatát. Miután szétnézek, egyenesen a hálószobába megyek, hátha a szépség elaludt és pont ezért nem hallotta, hogy betoppantam.
Belépve a szobába látom, hogy sajnos nincs szerencsém, de ahelyett, hogy továbbmennék, átlépek a helyiség küszöbét, mert támadt egy ötletem. Megkeresem a fehérnemű-s fiókot, majd elkezdem keresni azt a csipkés darabot, amit aznap este hordott. Remélem, nem az van rajta vagy nem dobta ki. Pár perc múlva megtalálom, és ismét elmosolyodom. Az arcomhoz emelem a csinos darabot és mélyen beszívom az illatát. Visszacsukom a fiókot, majd a konyhába megyek, hogy töltsek magamnak valamit.
Odakint kezd sötétedni, a konyhában már félhomály van és alig látok valamit. Azon gondolkozom, hogy mit csinálhat, és hol lehet a nő. Kinézek az ablakon, hátha épp most jön, de nem. Idegesen a fehérneművel játszom, nem tudom mivel elfoglalni magam. Kezdek egyre mérgesebb lenni, ami azért nem jó, mert ilyenkor könnyebb veszítem el az eszem és gyorsabban gurulok be.
Kihúzok egy kést a késtartóból, majd a konyha bejáratával szembe helyezek egy széket és leülök. A csipkét felhúzom az éles vasra, de figyelek arra, hogy ne menjen tönkre.
Egy pillanatra megállok, ugyanis egy hangra leszek figyelmes – egy kulcs a zárba nyomódik, majd elfordul, és a kilincs kattog egyet. Kajánul elmosolyodom, és mozdulatlanul várom, hogy bejöjjön a szőkeség. Eljött a móka ideje…
Vissza az elejére Go down
 
Marcus Holloway
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
who will tell the story of your life? :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: dealers-
Ugrás: