who will tell the story of your life?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

who will tell the story of your life?

Az oldal teljes tartalma regisztrálva látható.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

C- box
Korlátok
Korlátok
Ha valamelyik nem, vagy csoport elszaporodik, akkor korlátot hozunk létre, amit itt fogsz látni. Jelenleg semmilyen korlát nincs.
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Aug. 21, 2014 11:45 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
»  PllHUn
keresett karakterek I_icon_minitimeVas. Szept. 28, 2014 7:03 am by Jessica Hawkins

» American Horror Story: Mortals
keresett karakterek I_icon_minitimeVas. Szept. 21, 2014 12:20 am by Vendég

» Hogwarts FRPG
keresett karakterek I_icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 8:40 am by Sebastian Hannigan

» nem leszek egy ideig
keresett karakterek I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 8:03 am by Jessica Hawkins

» keresett karakterek
keresett karakterek I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 3:55 am by Vendég

» Abigail Peterson
keresett karakterek I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 2:29 am by Jemma Hawkins

» Michael Malone
keresett karakterek I_icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 4:59 am by Michael Malone

» canon karakterek
keresett karakterek I_icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 4:15 am by Jemma Hawkins

» Ethan Brenford
keresett karakterek I_icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 8:54 am by Ethan Brenford


 

 keresett karakterek

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: keresett karakterek   keresett karakterek I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 3:55 am



Jake/Justin ____






Becenév:
Jake/Justin
Kor:
19-20
Csoport:
Live while we're young/Party faces
Play by:
Cedric Bratzke
Egyéb:
-
Te vagy a barátom, akit szeretek és tudom, hogy te is engem. Egy buliban ismertelek meg, ahova mindkettőnket meghívtak és lassan egy éve vagyunk együtt  Legtöbbször ha elszökök otthonról hozzád megyek, mert tudom, hogy te mindig örömmel fogadsz. Mindketten körülbelül egyforma rosszak vagyunk, általában együtt lófrálunk suli helyett. Eljárunk együtt bulizni, gyakran van, hogy egymásra támaszkodva megyünk haza részegen egy-egy alkalom után. Nem féltékenykedem rád és te se rám, mert bízunk egymásban, ha néha félrelépünk végül úgyis egymás karjaiban kötünk ki. Te megértesz engem én meg téged és jól elvagyunk. Vannak vitáink, de az ilyesmi minden kapcsolatban előfordul.




Jennifer/Lillie/Barbie ___






Becenév:
Jennie/Lillie/Barbie
Kor:
19
Csoport:
Live while we're young/Party faces
Play by:
Jenna Marie Mason
Egyéb:
-
Te vagy a legjobb barátnőm, szinte olyan, mintha a testvérem lennél. Sok dolog közös bennünk, a húgomnak tekintelek. Kedvellek téged, még ha előfordul, hogy néha kicsit összeveszünk akkor is (végül úgyis pár nap múlva kibékülünk). Te se szeretsz iskolába járni és gyakran futunk össze bulikon, olyan is van, hogy együtt megyünk el. A barátommal is jól kijössz, de nem akarod őt lenyúlni tőlem, tiszteletben tartod, hogy ő az enyém (persze van, hogy azért sem, mert neked is van valakid).




Alex/Max ____






Becenév:
Alex/Max (esetleg Maxy, ha valaki Maxnak alkotja őt meg)
Kor:
19-20
Csoport:
Live while we're young/Party faces
Play by:
Alex Mckee
Egyéb
-
Veled nagyon jóban vagyok, a barátom vagy. Bár a nemünk más mégis jól kijövünk, mintha a  meg nem született bátyám lennél. Néha kicsit féltesz is, de nem viszed túlzásba. Sokban hasonlítunk. Te is utálsz tanulni, helyette inkább bulizol, ahogy én is. Egyszer részegen lefeküdtünk egymással. Nem tudom te mennyire emlékszel rá, de gondolom neked is maradtak meg emlékfoszlányok abból az estéből, mert azóta kicsit féltékenyen tekintesz a pasimra. Vagy csak képzelődök? Kétlem, de tudom, hogy ha valamit akarsz majd elmondod. Azért úgy látom a barátságunk még nem ment rá arra az estére, ugyanúgy jól elvagyunk egymással.


//Ami nincs leírva az a megalkotóra van bízva, aki elvállalná valamelyikőjüket az nyugodtan írjon pm-et, nem harapok. ^^//
Vissza az elejére Go down
Louise Aéden Worthington
I like parties, and you are my new bestfriend
I like parties, and you are my new bestfriend
Louise Aéden Worthington


✞hozzászólások száma : 3
✞belépésem : 2014. Aug. 26.

keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: keresett karakterek   keresett karakterek I_icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 2:23 am



Lucas Worthington






Becenév:
Lucas, daah.
Kor:
23
Csoport:
dealers
Play by:
a kép csak illusztráció, bárki lehet a pb.
Egyéb
pb édes mindegy, csak először egyeztess velem, és valamennyire, ha mondjuk behunyom a bal szemem és a másikkal bandzsítok, hasonlítsunk. Vonzódhatsz a saját nemed iránt, nem érdekel, nekem úgyis az imádni való bratyóm maradsz <3

Ugyanaz a vérünk, a génállományunk, talán még az észjárásunk is, de mégis különbözünk. Te is imádsz bulizni, ez nem is kérdés, de van egy másik szenvedélyed, amiről sose mondanál le. Imádod az illegális bogyókat melyek jó kedvre derítenek, és eljuttatnak a szivárvány túloldalára, hogy unikornisokon lovagolj. Igen ám, de nem csak beszeded őket, hanem kőkeményen árulod bármerre mész. Egyetem, kávézó, nyilvános wc, neked teljesen mindegy a lényeg úgyis az, hogy minél többet adj el. De még csak most jön a feketeleves, a rendőrök szagot fogtak s bár te nem tudsz erről figyelnek téged, paranoiás kezdesz lenni és nem is alaptalanul, vajon elkapnak? Talán, ha szépen pislogsz elvállalom a kiperkálásodat, csókollak. Várlak nagyon *-*






Ethan ?






Becenév:
gondolom Ethan
Kor:
23-25
Csoport:
cops
Play by:
Jamie Dornan, Ryan Gosling, bárki, mindegy.
Egyéb
pb, kor, név változtatható. A csoportot szeretném, ha maradna. ^^ Nagyon várlak, és olyan júzert szeretnék, aki nem fog eltűnni két nap és három reag után. :$
Kevés dolgot tudok rólad, talán túl keveset ahhoz, hogy teljesen beléd zúgjak, de ez már megtörtént.  Azon az estén mikor leütötted azt a részeg hapsit, aki a kezemnél fogva rángatott. Hálás vagyok érte, de neked mit sem számít az egész, hiszen ez a kötelességed. Nem tudom, hogy zsaru vagy, titkolod előttem, ahogy azt is, hogy a bátyámat akarjátok elkapni, így véget vetve a drogos ügyeinek. Állítólag ugyanazon az egyetemen tanulunk, de én még nem láttalak, de elhiszem neked, mert szeretném elhinni, hogy talán azért randizgatsz velem, veszel virágot és hívsz el bulizni, mert számítok neked. Óh, pedig mekkorát tévedek...

Nos, szerintem érthető, de ha nem írj rám és megbeszéljük. Szeretném, ha menet közben beleszerelmesednének egymásba, de lennének hisztik. Hiszen, ha  Lou megtudja miért is vagy vele akkor teljesen összetörik. Várlak, kérlek siess, örök hálám. <3



Nagyon várom a fiúkat, kérlek gyorsan érkezzetek meg. *-*
Vissza az elejére Go down
Jemma Hawkins
I like parties, and you are my new bestfriend
I like parties, and you are my new bestfriend
Jemma Hawkins


✞hozzászólások száma : 27
✞belépésem : 2014. Aug. 21.

keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: keresett karakterek   keresett karakterek I_icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:36 am



.... Hawkins






Becenév:
másokat nem tudom, de bátyusnak Razz
Kor:
23
Csoport:
dealer
Play by:
Enrique Iglesias (ha van jobb ötleted, talán még alkudozhatunk is)
Egyéb
nálam vagy Jessicánál jelezd, ha itt vagy *-* azért remélem sietsz, mert különben fejre áll itt a világ Razz
Az ember ki se nézné belőled, hogy inkább erősíted a rossz fiúk táborát, mint a jókét, minden bizonnyal tőled örököltem a színészi hajlamaimat. Ahol balhé van, ott vagy te is, nem számít az sem, hogy hány emberrel kell szembe szállnod, de legalább egyet úgyis ütsz, még akkor is, ha utána jó alaposan beverik a képed. Sokszor jöttél már úgy haza, szóval nem igazán lepődünk meg rajta. Mivel mi ketten vagyunk, te meg egyedül... hát gyakran kergetünk az őrületbe, de nem tagadhatod, hogy imádsz minket. Rendszerint kötekedsz a pasijainkkal, keresed a balhét, fenyegeted őket, de mi mindig elnézzünk, mert... olyan cuki mikor aggódsz. Bár azért nem mondom, néha nagyon idegesítő is tud lenni, amikor apáskodni próbálsz felettünk. Nem félsz,. hogy egyszer a testvéreid összefognak ellened?
Minden mást elolvashatsz NÁLAM! Várunk *-*
Vissza az elejére Go down
Valerie A. Paren
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Valerie A. Paren


✞hozzászólások száma : 2
✞belépésem : 2014. Aug. 21.

keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: keresett karakterek   keresett karakterek I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 4:58 am



Eric Walfrod Roche






Becenév:
Eric
Kor:
23
Csoport:
Live while we're young
Play by:
Chace Crawford
Egyéb
A leírtakhoz, tehát a névhez, az adatokhoz, és a playbyhoz ragaszkodnék, viszont az életedet, és természetedet teljesen olyanná alakíthatod, amilyennek te szeretnél, de arra megkérlek, hogy azért ne legyél egy szoknyapecér férfi, inkább egy olyan férfi, aki kedves, helyes, de mégis kissé lazán éli az életét.
Ezt majd részletesebben egy levélben megvitathatjuk, ahogyan minden más kérdésedet is, illetve a kapcsolatunkat is, persze, ha igényled a kifejtést.
Mellesleg, nem is sejted mennyire várlak már. <3
Régen láttalak már, Eric. Még akkor, amikor Franciaországban éltél, és kétnaponta a testvéremnél voltál. Te, és a bátyám elválaszthatatlan barátok voltatok, és, ha nem távoztok el a családoddal a világ másik részére, illetve a testvérem még ma is élne, akkor ez a kapcsolat mit sem változott volna. De hát az élet nem ezt tartogatta számotokra, sem pedig az én számomra, hogy mellettem maradj. Mert, ha hiszed, ha nem, már gyermekként, amikor megismertelek, arról álmodoztam, hogy én vagyok a királylány a torony emeleti szobájában, te pedig a királyfi, aki a sárkánnyal viaskodva megment engem.
Aztán már, amikor már te is, és én is nagyobb lettem, már nem a hercegemként, hanem egy igen kedves barátomként tekintettem rád, talán az egyetlenként, aki megél mellettem, és megért, mert te mindig ott voltál nekem, ha akartam, és akkor is, ha nem. Nem állítom, hogy elfelejtettem a gyermekkori vonzalmamat irántad, csak azt gondoltam, hogy akként tekintesz rám, mint a bátyám testvérére, akit neked is óvnod, védened kell, mint neki, ezért soha sem próbálkoztam, hogy más kapcsolatot is kialakítsak veled. Te sem velem.
Aztán elmentél, ide, Birminghambe. Azóta minden megváltozott. A testvérem meghalt, ahogyan az édesapám is, én meg megpróbálok elszakadni a hatalmaskodó édesanyámtól, és most itt vagyok én is, Birminghamben. Ha tudnám a telefonszámodat, a címedet, akkor lehet, hogy felkeresnélek. De lehet, hogy nem. Hiszen már nem tudok rólad semmit sem, évek óta nem is hallottam rólad.
De az érzéseim azért még csak kicsit lettek enyhébbek feléd, és még mindig várok rád, mint egy királylány, aki arra vár, hogy a királyfi megmentse az életét.
Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: keresett karakterek   keresett karakterek I_icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 7:20 am



Alkotóra van bízva!






Becenév:
Ahogy mások szoktak hívni.
Kor:
28-33
Csoport:
Rád van bízva, csak úgy válassz csoportot, hogy nem épp a kedvességedről vagy híres Very Happy
Play by:
Michael Malarkey - a pb-hez ragaszkodom Smile -
Egyéb:
Hát... Mikor le megy a nap te akkor kezded el az életedet. Drogokat árulsz, kislányokat rontasz meg. Nincs jó éned, velejéig romlott vagy!
Utállak, egyszerűen gyűlöllek téged! Tudod miért? Nem? Aha perszee, tagadod azt amit pár napja tettél, én viszont tudom és soha nem fogom elfelejteni!
Egyik éjszaka amikor totál betépve jöttem haza az egyik nagy buliból elkaptál és megerőszakoltál. Láttam, hogy te voltál az, viszont annyira a drog hatása alatt voltam, hogy védekezni nem tudtam. Megtetted, és ott hagytál az utcán. Arra nem is gondoltál, hogy a lelki világomat romba döntötted, hisz nem kellemes érzés a tudat, hogy megerőszakoltak...


A többi a megalkotóra van bízva! Wink
Vissza az elejére Go down
Jemma Hawkins
I like parties, and you are my new bestfriend
I like parties, and you are my new bestfriend
Jemma Hawkins


✞hozzászólások száma : 27
✞belépésem : 2014. Aug. 21.

keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: keresett karakterek   keresett karakterek I_icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 4:31 am



Rád bízom






Becenév:
??
Kor:
23-28
Csoport:
rádbízom
Play by:
Kellan Lutz
Egyéb
nincs
Bevallom őszintén, hogy semmit sem tudok rólad. Még csak egyszer találkoztunk egy fotózásomon, te voltál a fényképész. Flörtöltél velem, elkérted a számom és megígérted, hogy fel fogsz hívni, de azóta már egy hónap telt el és te nem hívtál. Bízok abban, hogy talán majd véletlenül úgyis összefutunk, bár az tény, hogy a véletlenben sosem igazán hittem. És mivel a következő fotózáson már nem te voltál a fotós... hát fogalmam sincs, hogy mit tehetnék, hogy újra találkozzunk.


A hozzászólást Jemma Hawkins összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 02, 2014 2:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: keresett karakterek   keresett karakterek I_icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 1:36 am



Szabadon választható






Becenév:
Ahogy mások szoktak hívni.
Kor:
21
Csoport:
Melyik csoportba is vagy sorolható
Play by:
Paul Wesley
Egyéb
Temperamentumos, amit a fejébe vesz azt meg is csinálja. Így volt az is, hogy össze jön velem és láss csodát, sikerült is neki.
Nem egy tipikus jófiú.
Nagyon szeretem őt, sőt mondhatni szerelemes vagyok belé. Viszont sokszor nem tudok rajta kiigazolódni. Egyszer próbál leszoktatni a drogról, egyszer pedig ő is beszáll velem a buliba. Nem tudom, hogy néha mi jár a fejében, csak azt tudom, hogy nagyon szeretem őt. Az ikertesómon kívül ő lett az életem. Érte bármit megtudnék tenni.


A többit az alkotóra bízom, viszont ha megérkeztél dobj meg egy PM-el. *-*


Köszönöm a gyors megalkotást!


A hozzászólást Jessica Hawkins összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 22, 2014 9:31 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Candice Wilson
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Candice Wilson


✞hozzászólások száma : 53
✞belépésem : 2013. May. 17.

keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: keresett karakterek   keresett karakterek I_icon_minitimePént. Aug. 01, 2014 1:43 pm



Csodás neved






Becenév:
Ahogy mások szoktak hívni.
Kor:
Hány éves is vagy.
Csoport:
Melyik csoportba is vagy sorolható
Play by:
aki az avatarodon szerepel.
Egyéb
Minden egyéb, amit el szeretnél még mondani róla.
Ide írd le, hogy milyen kapcsolatban is van a te karaktered és akit hirdetsz. Ide írd le, hogy milyen kapcsolatban is van a te karaktered és akit hirdetsz. Ide írd le, hogy milyen kapcsolatban is van a te karaktered és akit hirdetsz. Ide írd le, hogy milyen kapcsolatban is van a te karaktered és akit hirdetsz. Ide írd le, hogy milyen kapcsolatban is van a te karaktered és akit hirdetsz. Ide írd le, hogy milyen kapcsolatban is van a te karaktered és akit hirdetsz. Ide írd le, hogy milyen kapcsolatban is van a te karaktered és akit hirdetsz. Ide írd le, hogy milyen kapcsolatban is van a te karaktered és akit hirdetsz. Ide írd le, hogy milyen kapcsolatban is van a te karaktered és akit hirdetsz. Ide írd le, hogy milyen kapcsolatban is van a te karaktered és akit hirdetsz. Ide írd le, hogy milyen kapcsolatban is van a te karaktered és akit hirdetsz.


Kód:
<center><link href="http://fonts.googleapis.com/css?family=Crafty+Girls" rel="stylesheet" type="text/css">
<div style="font-family: 'Crafty Girls',cursive;font-size: 35px;color: #cccccc; text-shadow: #000 1px 0px 1px; margin-top: -20px;">
Csodás neved</div>
<link href="http://fonts.googleapis.com/css?family=Georgia" rel="stylesheet" type="text/css" />
<style type="text/css">.hihi {opacity: .1; transition-duration: 0.5s;-moz-transition-duration: 1.5s;-webkit-transition-duration: 1.5s;-o-transition-duration: 0.5s; background: #cccccc; width: 200px; height: 320px; border: 3px solid #121212; border-radius: 40px; box-shadow: 0px 2px 2px #fff; font-family: georgia; line-spacing: 2px; color: #cccccc; font-size: 9px; line-height:100%; overflow: auto; margin-top: -20px; margin-bottom: 0px; margin-left: -3px}.hihi:hover {opacity: 0.8}<br><br></style>
<table><tr><td><div style="width: 200px; height: 320px; border-radius: 40px; border: 4px solid #cccccc; box-shadow: 1px 0px 2px #000; margin-top: -40px; background-image: url(200x320-as kép jöjjön ide a keresett karakteredről);">
<div class="hihi">
<div style="font-family: 'Georgia'; font-size: 11px; color: #000000;text-align: justify; overflow: auto;">
<div style="text-align: justify; font-size: 12px; line-height: normal; font-color: #121212;">Becenév:</div> Ahogy mások szoktak hívni.
<div style="text-align: justify; font-size: 12px; line-height: normal; font-color: #121212;">Kor:</div> Hány éves is vagy.
<div style="text-align: justify; font-size: 12px; line-height: normal; font-color: #121212;">Csoport:</div> Melyik csoportba is vagy sorolható
<div style="text-align: justify; font-size: 12px; line-height: normal; font-color: #121212;">Play by:</div> aki az avatarodon szerepel.
<div style="text-align: justify; font-size: 12px; line-height: normal; font-color: #121212;">Egyéb</div> Minden egyéb, amit el szeretnél még mondani róla.
</div></div></td><td><div style="width: 200px; height: 320px; border-radius: 20px; border: 4px solid #cccccc; overflow: auto; font-size: 10px; margin-top: -40px; background-color: #383838;">Ide írd le, hogy milyen kapcsolatban is van a te karaktered és akit hirdetsz. Ide írd le, hogy milyen kapcsolatban is van a te karaktered és akit hirdetsz. Ide írd le, hogy milyen kapcsolatban is van a te karaktered és akit hirdetsz. Ide írd le, hogy milyen kapcsolatban is van a te karaktered és akit hirdetsz. Ide írd le, hogy milyen kapcsolatban is van a te karaktered és akit hirdetsz. Ide írd le, hogy milyen kapcsolatban is van a te karaktered és akit hirdetsz. Ide írd le, hogy milyen kapcsolatban is van a te karaktered és akit hirdetsz. Ide írd le, hogy milyen kapcsolatban is van a te karaktered és akit hirdetsz. Ide írd le, hogy milyen kapcsolatban is van a te karaktered és akit hirdetsz. Ide írd le, hogy milyen kapcsolatban is van a te karaktered és akit hirdetsz. Ide írd le, hogy milyen kapcsolatban is van a te karaktered és akit hirdetsz. </div></td></tr></table></center>
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: keresett karakterek   keresett karakterek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
keresett karakterek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» canon karakterek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
who will tell the story of your life? :: Karakteralkotás :: Kellékek-
Ugrás: