who will tell the story of your life?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

who will tell the story of your life?

Az oldal teljes tartalma regisztrálva látható.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

C- box
Korlátok
Korlátok
Ha valamelyik nem, vagy csoport elszaporodik, akkor korlátot hozunk létre, amit itt fogsz látni. Jelenleg semmilyen korlát nincs.
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Aug. 21, 2014 11:45 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
»  PllHUn
Jemma Hawkins   I_icon_minitimeVas. Szept. 28, 2014 7:03 am by Jessica Hawkins

» American Horror Story: Mortals
Jemma Hawkins   I_icon_minitimeVas. Szept. 21, 2014 12:20 am by Vendég

» Hogwarts FRPG
Jemma Hawkins   I_icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 8:40 am by Sebastian Hannigan

» nem leszek egy ideig
Jemma Hawkins   I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 8:03 am by Jessica Hawkins

» keresett karakterek
Jemma Hawkins   I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 3:55 am by Vendég

» Abigail Peterson
Jemma Hawkins   I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 2:29 am by Jemma Hawkins

» Michael Malone
Jemma Hawkins   I_icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 4:59 am by Michael Malone

» canon karakterek
Jemma Hawkins   I_icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 4:15 am by Jemma Hawkins

» Ethan Brenford
Jemma Hawkins   I_icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 8:54 am by Ethan Brenford


 

 Jemma Hawkins

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

Jemma Hawkins   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jemma Hawkins    Jemma Hawkins   I_icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:18 am



Elfogadva!

Ikertestvéreeeeem. *-* Jahj, de örülök, hogy itt vagy. *-*
Tudod, eleinte nem tudtam elképzelni, hogy milyenek leszünk, de most már imádom, hogy kitaláltam ezt az ikres dolgot. Very Happy *büszke magára*
Amúgy tetszett a történeted tök jó, hogy modell szeretnél lenni. Smile ha akarod néha napján beugrok helyetted a fotózásokra. Rolling Eyes

Vissza az elejére Go down
Jemma Hawkins
I like parties, and you are my new bestfriend
I like parties, and you are my new bestfriend
Jemma Hawkins


✞hozzászólások száma : 27
✞belépésem : 2014. Aug. 21.

Jemma Hawkins   Empty
TémanyitásTárgy: Jemma Hawkins    Jemma Hawkins   I_icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:29 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jemma Hawkins






Becenév:
Én a te helyedben nem próbálkoznék a becézgetéssel, mert szerintem nem vagyunk annyira jóban.
Kor:
nem valami szép dolog ilyet kérdezni egy hölgytől, de lemerném fogadni, hogy úgysem találnád ki. 19 vagyok.
Születési dátum:
1996. Január 11.
Születési hely:
Los Angeles
Csoport:
party faces
Play by:
Nina Dobrev
Kapcsolatod a családdal:
Bevallom őszintén, hogy nem túl fényes a viszonyom velük. 3 évvel ezelőtt váltak el a szüleim, amikor kiderült az apámról, hogy rengeteg piszkos ügyben vett részt, valamint az anyám mellett szeretőt is tartott... nem is egyet (amit mondjuk nem csodálok). 2 év felfüggesztett börtön büntetést kapott, ami azóta már csak a múlt, és próbál jó apa lenni. Az anyám azóta alkoholba fojtsa bánatát, amivel mindössze annyit ért el, hogy engem is és a bátyámat is elűzött maga mellől, így most mindketten az apánkkal élünk. Gyakran látogatom persze, általában délutánonként, mert akkor még van esély Őt józan állapotban találni. Gondolom mondanom sem kell, hogy a bátyámmal mennyire közömbös a kapcsolatunk. Néha jól elvagyunk, máskor pedig úgy basáskodik felettem, mintha lenne bármi köze is az életemhez. Jaaa, hogy ezt még nem is mondtam? Ne lepődjetek meg, ha egyszer csak kettőt láttok belőlem. Nem a szemetek káprázik. Ugyanis van egy ikertestvérem, aki... hát olyan szinten hasonlít rám, hogy néha már idegesítő is. Persze nem mondom, azért gyakran jól is jön. Imádjuk egymást és nem csak bosszantani. Olyan... igazi testvérek vagyunk.
Igazából nem nagyon szeretem magamat jellemezni, mert mindenki másképpen lát. Ha pedig az én szemszögemből írom le a dolgokat, akkor... hát akkor még a végén valami beképzelt kis csitrinek néznétek, holott az igazság az, hogy csak realista vagyok. Nó, de mindegy. Hosszú sötét barna, hullámos hajam van, amit gyakran hordok kivasalva, de csak a változatosság kedvéért. A szemem színe szintén barna, tehát egy tök átlagos épp kéz-láb ember vagyok, azt leszámítva, hogy van még egy belőlem ééés... hát sosem tudhatod, hogy Őt látod-e, vagy éppen engem, de megsúgok egy titkot... én gyakrabban vagyok józan, mint a testvérem. Ami a jellememet illeti... hát eléggé egy makacs természet vagyok és a bulizások az életem. Nem tehet róla, ez benne van a véremben, ugyanis a családom összes tagja ilyen. Gyerekkorom óta egyetlen egy álmom van, és az az, hogy modell legyek. Miután jelentkeztem egy fotózásra közölték velem, hogy még tehetségem is van hozzá, így gondolom mondanom sem kell, hogy ez mennyire felturbózta az egómat. Röviden és tömören ennyi, ha bármire is kíváncsi vagy velem kapcsolatban bármilyen bulin megtalálsz csak vigyázz, hogy nehogy összetévessz a hasonmásommal.

nemárulomel;; 18;; jó pár év;; egyenlőre nincs

Kinyújtoztatom a végtagjaimat, majd a falon lévő órára pillantok. Délután fél 5 van. Na igen... ahogy mondani szoktam: aki éjjel leány, az nappal aludjon. Nem emlékszem túl sok mindenre a tegnap éjjeli buliból, azt hiszem, hogy rendesen megadtam a módját ennek a szülinapnak- Pedig még csak nem is az én napom volt, hanem a barátnőmé. Azért elég ciki, hogy jobban megrészegedsz, mint a legjobb barátnőd, nem? De egye fene! Egyszer kell élni, de akkor annak rendje és módja szerint. Az apám gyakran mondja, hogy sosem fogunk igazán felnőni, sem én sem a testvéreim. De ki akar felnőni? Nem könnyű úgy élni, ahogyan mások azt elvárnák, épp ezért is van az, hogy jómagam teszek arra, hogy ki mit akarna. Valahogy úgy vagyok vele, hogy az én életem, az én jövőm! Amit szeretnék úgy alakítani, ahogyan nekem tetszik. Jelen pillanatban pedig szeretném minden pillanatomat a fiatalságomnak szentelni, különben úgy járok majd, mint az anyám, aki 16 éves korában esett teherbe, 17 évesen szült, 18 évesen férjhez ment, aztán pedig utána fogta a fejét, hogy nem is tombolhatta ki magát igazán, és most 40 évesen kenyér helyett is pálinkát iszik. Inkább akkor már csináljak ostobaságokat most, mint, hogy vénségemre azon kapjam magam, hogy alkoholista lettem és van legalább 5 gyermek a nyakamon. Jó, talán nem ártana néha kicsit visszavenni az iramból... vagyis, de. Nagyon is megártana, mert akkor mi mást csinálhatnék? Éjjel szórakozok, nappal alszok. Ez az élet rendje. Hála a jó égnek ez a családból senkit sem zavar igazán. Vagyis a bátyámat igen, de Ő nem számít, hiszen semmi köze a dologhoz. Ő sem jobb egy fokkal sem, talán csak annyival, hogy dolgozni jár és van saját pénze, amit természetesen szívesen megoszt velem bármikor, ha éppen arról van szó. Na meg persze ott van az ikertestvérem is, aki olyannyira hasonlít rám, hogy simán szerepet tudnánk cserélni bármikor és bárhol. Talán az a tudat, hogy van egy hasonmásom zavarnia kellene, de nem. Sőt... olyan izgalmas.
Fogalmam sincs, hogy mennyi ideje fekszek a plafont bámulva, de abban biztos vagyok, hogy eszem ágában sincs kikelni az ágyból, legalábbis még egy jó ideig biztosan. Nagyon ég a pokol az a baj és a fejem... túl nehéz ahhoz, hogy ki tudjak kelni az én jó kis kényelmes ágyikomból. Ekkor ugrik be valami... hát persze. Naná, hogy megint elfelejtettem! Mindig ez van. Elmegyek szórakozni, aztán másnapra teljesen kimegy a fejemből, hogy vár rám egy fotózás. Igen, igen. Nem káprázik a szemed. Már kiskorom óta az az egyik legnagyobb álmom, hogy egyszer modell legyek, és azt hiszem, hogy egészen jó úton is haladok az felé... leszámítva ezt a tényt, hogy ez a harmadik alkalom lesz, hogy elaludtam. És félek, hogy negyedik már nem lesz. Veszek egy mély levegőt, aztán becsukott szemmel kiszállok az ágyból. Majd a friss levegő jót tesz a fejemnek és egy kávé a gyomromnak. Talán értékelik, ha ma bemegyek, még akkor is, ha nem épp a megbeszélt időpontra. Könnyedén ki tudok találni akármilyen kis sztorit, hogy miért késtem el, van egy olyan jó tulajdonságom, hogy azt hitetek el az emberekkel, amit csak éppen én akarok. Talán a modellkedés helyett a színészkedést kellett volna bevállalnom. Nem, nem! Talán ahhoz is van tehetségem, de nem hagyok fel a gyerekkori álmommal sem. Már, ha nem közlik velem, hogy pont olyan könnyen vége, mint, ahogyan elkezdődött. Igazából még csak két hónapja kezdtem el stúdióba járni, és még egyenlőre csak ilyen próba fotózások vannak. Bár minden bizonnyal, ha legalább egyszer is úgy mennék el, hogy pontosan odaérek, és, hogy nem szenvedek a másnaposságtól, akkor talán már ez lehetne az állásom is. De nem tehetek róla, ha egyszerűen utálom, hogy nem az a... hűűű... az a pasi fotóz. Egyetlen egy alkalommal találkoztam vele és, hát. Mindegy is, ez igazából nem ide való téma, csak éppen úgy eszembe jutott.
Hosszas töprengés után végre eljutok a fürdőszobáig, és bele ülök a habbal megtelt kádba. Csak el ne aludj, csak el ne aludj! Ezzel biztat egy hang a fejemben...
Vissza az elejére Go down
 
Jemma Hawkins
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ˇˇMs. Hawkins élete - coming soon...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
who will tell the story of your life? :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: party faces-
Ugrás: