who will tell the story of your life?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

who will tell the story of your life?

Az oldal teljes tartalma regisztrálva látható.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

C- box
Korlátok
Korlátok
Ha valamelyik nem, vagy csoport elszaporodik, akkor korlátot hozunk létre, amit itt fogsz látni. Jelenleg semmilyen korlát nincs.
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Aug. 21, 2014 11:45 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
»  PllHUn
ˇˇMs. Hawkins élete - coming soon... I_icon_minitimeVas. Szept. 28, 2014 7:03 am by Jessica Hawkins

» American Horror Story: Mortals
ˇˇMs. Hawkins élete - coming soon... I_icon_minitimeVas. Szept. 21, 2014 12:20 am by Vendég

» Hogwarts FRPG
ˇˇMs. Hawkins élete - coming soon... I_icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 8:40 am by Sebastian Hannigan

» nem leszek egy ideig
ˇˇMs. Hawkins élete - coming soon... I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 8:03 am by Jessica Hawkins

» keresett karakterek
ˇˇMs. Hawkins élete - coming soon... I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 3:55 am by Vendég

» Abigail Peterson
ˇˇMs. Hawkins élete - coming soon... I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 2:29 am by Jemma Hawkins

» Michael Malone
ˇˇMs. Hawkins élete - coming soon... I_icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 4:59 am by Michael Malone

» canon karakterek
ˇˇMs. Hawkins élete - coming soon... I_icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 4:15 am by Jemma Hawkins

» Ethan Brenford
ˇˇMs. Hawkins élete - coming soon... I_icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 8:54 am by Ethan Brenford


 

 ˇˇMs. Hawkins élete - coming soon...

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jemma Hawkins
I like parties, and you are my new bestfriend
I like parties, and you are my new bestfriend
Jemma Hawkins


✞hozzászólások száma : 27
✞belépésem : 2014. Aug. 21.

ˇˇMs. Hawkins élete - coming soon... Empty
TémanyitásTárgy: Re: ˇˇMs. Hawkins élete - coming soon...   ˇˇMs. Hawkins élete - coming soon... I_icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 1:39 am



Elfogadva!

Hűha, tesó! Ez igen! Hát mit is mondjak... azt hiszem megleptél. Remélem azért hamarosan személyesen is beszámolsz erről a dologról nekem és akkor majd ellátjuk valahogy a baját annak a féregnek! Rolling Eyes Nagyon tetszett, ahogyan elmesélted az életednek ezt a szakaszát és mivel ki vagyok én, hogy ne merjelek elfogadni, úgy döntöttem, hogy jó játékot kívánok! Razz
U.I. remélem, hogy tanultál a leckéből és nem járkálsz egyedül sötétben éééés... alig várom, hogy játszunk! *-*

Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

ˇˇMs. Hawkins élete - coming soon... Empty
TémanyitásTárgy: ˇˇMs. Hawkins élete - coming soon...   ˇˇMs. Hawkins élete - coming soon... I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 4:41 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jessica Hawkins






Becenév:
Jessica, Jess
Kor:
18
Születési dátum:
1996. Január 11.
Születési hely:
Los Angeles
Csoport:
 Live while we're young
Play by:
Nina Dobrev
Kapcsolatod a családdal:
A szüleimről nem nagyon szeretek beszélni, mivel sosem álltam hozzájuk olyan közel, mint kellene. Próbáltam minél hamar önállósítani magamat így hát nem kellett rájuk számítanom. Viszont annál inkább ragaszkodok a bátyámhoz és az ikertestvéremhez. Pontosan, kettő van belőlem. Sokszor veszekszünk egymással, viszont ölni tudnánk a másik biztonságért, igazi testvérek vagyunk.
Közép hosszúságú barna hajam van, amit lágy hullámokban szoktam hordani. Gyönyörű szép csokoládé barna szemeimmel megbabonázok minden férfit aki csak a tekintetemet keresi. Ezt ki is szoktam használni, hisz azt mondják, hogy a szem a lélek tükre. Öltözködési stílusom divatos, csinos. Nem mondanám azt, hogy nagyon válogatós típus lennék, viszont nem veszek fel akármit. Mindig figyelek a megjelenésre, de természetesen csak olyan ruhát veszek fel amiben jól érzem magam, és jól is nézek ki benne. Kiegészítőket nagyon szeretem, szeretem a nyakláncokat a gyűrűket, és a karkötőket. Sminkelni nagyon szeretek, viszont ügyelek arra, hogy ne nézzek ki úgy mint azok a lányok akik az utca sarkon álldogálnak. Egyszóval nem kenek fel sokat magamnak, csak annyit amennyit pont kell. Nagyon szeretem a körömlakkokat.

K.;; valamennyi Wink ;; 3 év;; nope

Az életemben nincs túl sok érdekes dolog, épp ezért csak kiemelnék egy pillanatot, egy éjszakát a 18 évemből amit sosem fogok tudni elfelejteni. Sosem fogok tudni túl lépni rajta, sosem fogok megbékélni vele... Egyszerűen olyan mély nyomot hagyott bennem amit nem tudok kiverni a fejemből. De hogy ne ülj csak ott értetlenül ezért beavatlak a részletekbe.
Nyári este volt én pedig szokásomhoz híven indultam bulizni. Nem túl kihívó, de még is dögös ruhát vettem fel majd elindultam az egyik szórakozóhelyre. Ott a haverokkal jól betéptünk és buliztunk egy jó nagyot. A kedvenc DJ-m és bandám lépett fel, nagyon élveztem az estét, jól kibuliztuk magunkat és énekeltük a bandával együtt a számot. Aztán olyan fél óra elteltével jöttek a zsaruk, hogy már késő éjszaka van - lehetett vagy úgy hajnali fél 3 - és zárják be a szórakozóhelyet, az itt lévők pedig menjenek haza.
El is indultunk haza, szétváltunk mivel külön irányba kell mennünk ha az úti célunk az a bizonyos hely amit az otthonunknak hívunk. Én vettem itt egy házat úgy hogy senkit sem fogok zavarni éjszaka, se az ikertestvéremet, se a bátyámat. El indultam a megfelelő irányba, csak sajnos eléggé sötét volt, én pedig eléggé be voltam tépve.
Bedugtam a fülhallgatót és úgy mentem haza, néha-néha a falnak támaszkodva, mivel már nem voltam túlságosan a toppon. Épp a legsötétebb részen jártam mikor éreztem, hogy valaki hátulról elkapja a karomat és beránt a sötétbe. Próbáltam ellenkezni, de nem nagyon ment, egyszerűen túlságosan be voltam tépve. Iszonyatosan féltem, nem tudtam mit akar, viszont az arcát megjegyeztem. Igaz sötét volt, de valamennyire látszódtak az arcvonalai.
Próbáltam kibújni a szorítása közül, de sehogy sem ment. Letaszított a földre, majd felém magasodott és elkezdett csókolgatni és kibontani a ruhámból. Egyszerűen nem bírtam kiszabadulni és megtette... Megerőszakolt, majd ott hagyott a sötétben...
Másnap egy barátomnál.. Vagy is egy ismerősömnél ébredtem. Carlosnál. Meglepett, hogy nem hagyott ott, hisz az elmúlt években egy fikarcnyit sem foglalkoztam vele, pedig ő mindent megtett annak érdekében, hogy észre vegyem őt. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy most már biztonságban vagyok.
Vissza az elejére Go down
 
ˇˇMs. Hawkins élete - coming soon...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jemma Hawkins

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
who will tell the story of your life? :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: live while we're young-
Ugrás: