who will tell the story of your life?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

who will tell the story of your life?

Az oldal teljes tartalma regisztrálva látható.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

C- box
Korlátok
Korlátok
Ha valamelyik nem, vagy csoport elszaporodik, akkor korlátot hozunk létre, amit itt fogsz látni. Jelenleg semmilyen korlát nincs.
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Aug. 21, 2014 11:45 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
»  PllHUn
Carlos Michaelis I_icon_minitimeVas. Szept. 28, 2014 7:03 am by Jessica Hawkins

» American Horror Story: Mortals
Carlos Michaelis I_icon_minitimeVas. Szept. 21, 2014 12:20 am by Vendég

» Hogwarts FRPG
Carlos Michaelis I_icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 8:40 am by Sebastian Hannigan

» nem leszek egy ideig
Carlos Michaelis I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 8:03 am by Jessica Hawkins

» keresett karakterek
Carlos Michaelis I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 3:55 am by Vendég

» Abigail Peterson
Carlos Michaelis I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 2:29 am by Jemma Hawkins

» Michael Malone
Carlos Michaelis I_icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 4:59 am by Michael Malone

» canon karakterek
Carlos Michaelis I_icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 4:15 am by Jemma Hawkins

» Ethan Brenford
Carlos Michaelis I_icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 8:54 am by Ethan Brenford


 

 Carlos Michaelis

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

Carlos Michaelis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carlos Michaelis   Carlos Michaelis I_icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 9:10 am



Elfogadva!

Wáow... Imádtam az egészet az utolsó betűig!
Apukádat viszont sajnálom... Tudom, egy részed örül, mert nem tud bántani, de még is csak az apukád volt... De ahogy láttam elég hamar kiheverted ezt a... Hogy is mondjam... Rossz dolgot.
Illetve köszönöm, hogy itt vagy nekem és vigyázol rám. <3 Habár nem szándékozom megváltozni, de tudom, hogy itt vagy nekem és nem fog megtörténni újra az, mint pár évvel ezelőtt...
Nyomás foglalózi és irány a játéktér! Smile

Vissza az elejére Go down
Carlos Michaelis
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Carlos Michaelis


✞hozzászólások száma : 32
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

Carlos Michaelis Empty
TémanyitásTárgy: Carlos Michaelis   Carlos Michaelis I_icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 8:59 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Carlos Michaelis






Becenév:
  Cas
Kor:
  21
Születési dátum:
 1993.05. 17
Születési hely:
  Amerikai Egyesült államok, San Francisco
Csoport:
  live while we're young
Play by:
  Paul Wesley
Kapcsolatod a családdal:

Apám: Edward George Michaelis ( élt 40 évet)
Anyám: Nora Alison Morgan ( 44 éves, pincérnőként dolgozik egy bárban. Apám halála óta úgy döntött nem szól bele az életembe)
Testvérem: Alexander Michaelis ( 16 éves, problémás éveit éli, tanuló. Fél tőlem, mert néhányszor már megvertem.)



Külső:
-Szeme: zöldeskék a szemem, és sosem lehet benne igazán olvasni, mert palástolom az érzéseim
-Haja: barna félhosszú-rövid
-Alkata: Izmos. Nincs rajtam felesleg. 175 cm magas,80 kg. Formás.Sokat edzek.

Mi kell még? Áh, a ruházat. Lássuk csak... Sokszor hordok fekete nadrágot, farmert, terepgatyát, atléta, sötét színű pólók. Néha, ha kis színt akarok belevinni az egyhangú feketeségbe, sötétkék, esetleg vörös darabokat kombinálok a megszokott sötétekkel. Vagy egyszerűen házon belül félmeztelenül kóválygok.

Szeretek: mindenfélét enni, nassolni, epres fagyi, viharos idő, autók, motorok, korai felkelés, koffeinfüggő, videojátékok,drog,cigi,alkohol

Nem szeretem: alkoholmentes sör, valóság showkat, a felesleges dolgokat, gomba, vígjátékok
Szokások: kávé mánia

Belső: Vagány, vakmerő és arrogáns. Céltudatos, mindig tudom, hogy mit akarok, legyen szó bármiről. Ezért, ha kitűzök magam elé valamit, azt mindig megszerzem, de akkor nem éppen a jó oldalammal találkozhat az ellenfél. Módszeresen megszerzek mindent a saját vezérelvem követve, tekintet nélkül arra, hogy ezzel kit sértek meg.
Keménykezű vagyok és megkövetelem a dolgokat. Unatkozni pedig utálok, így állandóan pörgök, csinálok vagy tervezek valamit. Képzeld, ha magas labdát adsz, kíméletlenül lecsapom, és olyan komoly pofával, mintha most jönne a világvége. Egyet piszok jól jegyezz meg... ha mondok valamit, annak súlya van, célzottan ugatom feléd, nem másképp, maximum nem figyelsz rám, bár én nem is kérem, de nem is ismétlem meg, amit egyszer kimondtam. Ha ígérek, akkor betartom. Pengeélen táncolok, az sokkal érdekesebb, szeretem a veszélyt, a taktikát. Abban profi vagyok. Egyik balhéból keveredek a másikba, nincs megállás, és nincs akadály.



Krisztián;; 23év;; 5év;;


Nekem káosz kell, nem bírom a csendet, zaj kell, ami megöli a csendet” – üvölt a fülemben a zene, és kicsit sem bánom, csupán arra gondolok, hogy mennyire igaz ez a mondat rám is, sosem szerettem a rendezett nyugodt életet, és nem nekem való a szürke élet.
Egy nagyvárosban születtem, apám egy cég igazgatója volt, de ez majd később. Az óvodában nagyon rossz voltam, széttörtem a dolgokat, az óvónőkkel civakodtam, nagyon rossz voltam, és persze vertem a csajokat. Már ezekben az időkben érezhető volt, hogy felnőtt fejjel se leszek másabb. Viszont apám otthon mindig megnevelt, mikor megtudta a csínyeimet, sokat sírtam, de kihevertem és mindent folytattam ott, ahol befejeztem. Neveletlen voltam, röviden. Az öcsémet itt még nagyon szerettem, ő volt az egyetlen, aki meghallgatta a bánatom. Aztán jött az iskola, nem az a túlzottan jó tanuló voltam, apámnak nem tetszett sose, hogy jó jegyek nem voltak láthatóak. Anyám sosem szólt közbe, félt a férjétől. Napi szinten jártam az igazgatóhoz egy kis elbeszélgetésre, hátha megjavulok, de az a része sosem történt meg. 10 éves koromban apám meghalt, öngyilkos lett, tönkre ment a cége, anyám megcsalta őt, sok volt ez neki így egyszerre. Nem tudtam felfogni a dolgokat. Pszhihológushoz jártam egy évig, de aztán úgy döntöttem ez már nem kell nekem. Anyám éjjeleken át sírt, öcsém 5 éves fejjel nem igen tudta mi történt apával, sokat kereste őt, de aztán felfogta. Apa sose tér vissza. Olyan helyen van, ahol jól érzi magát. Amikor apámat hozták fel bármilyen témában, vagy ott hagytam mindenkit, vagy kiütöttem az illetőt. Nem akartam hallani arról, ki hogyan ismerte, mit érez a halála miatt. Engem az érdekelt, szabad vagyok, bármit megtehetek. Bár hiányzott, de mégis szabadabb voltam, mint korábban. 13 éves koromban kezdtem el először dohányozni, egy Nikolas nevű 16 éves srác adott, mikor hazafelé mentünk. Elősszőr majdnem megfulladtam tőle, de a későbbiekben hozzászoktam. Anyám erről nem tudott, mindaddig, míg öcsém be nem árult, mert meglátott. Na itt vertem meg. Ő meg sírva panaszkodott anyunak, én meg megmondtam a magamét nekik, anyu meg azt mondta, úgy csinálom a dolgaimat, ahogy akarom. Én pedig nem ellenkeztem. Betöltöttem a tizenötöt, mikor elköltöztünk. Anyám nem bírta tovább, félt abban a házban, városban maradni, ahol a férje meghalt. Úgy érezte, kísérti őt. Az úti célunk egy távoli, nagyon messzi város volt. Nem is tudom már hány km-t utaztunk, míg Biringhamba értünk. Egy négyszobás családi házba költöztünk. Egy új város, új iskola, új élet. Három nappal később már az igazgatónál dekkoltam, még mielőtt elmosolyodsz, nem. A beíratásom miatt voltam bent. Kérdezz feleletet játszottunk fél órán keresztül, majd elmondta, merre van az osztályom. Páran megnéztek maguknak, mert kissé kirívóbb volt a stílusom, mint az övék, de hát ez van. A folyosó végén balra kanyarodtam és már nyitottam is be, kopogás nélkül. Mindenki felém fordult és figyelt. Megint új osztály, új arcok, új életek. A tanár utasítása szerint bemutatkoztam. - Carlos Michaelis vagyok. 15 éves és nemrég költöztem a városba anyámmal és az öcsémmel...- soroltam fel a legfontosabb tudnivalókat, majd leültem egy üres padhoz. Földrajz órára csöppentem bele, szünetben pedig mindenki megtalált a hülyeségeivel. A cigi mellett rászoktam a piára, majd a drogra is, volt pár osztálytársam, akik ezekkel nyomultak, én pedig beszálltam és már benne is voltam a bandában. Öcsém otthon beárult, anyám leordított, én pedig megvertem a testvérem az árulkodásai végett. Azóta se árult be semmi miatt, inkább messziről elkerül, de legalább köszön. Havi majd heti szinten nyomtam a dolgokat, én élveztem, ez a lényeg. Viszont történt más is az életemben. 18 voltam, mikor az utcán összeszedtem egy lányt, Jessica Hawkins-t, ismertem, kedveltem, bár az érzelmeim iránta több volt, mint barátság, csak ő nem viszonozta. Csupán 3 év korkülönbség. Részeg, drogos és az útszélén feküdt. Sejtettem mi történt, haza vittem. Lefektettem az ágyra, én pedig vigyáztam rá. Másnap felébredt, örültem annak, hogy jól van, bár annak már nem, ami történt vele. Ahogy a napok teltek, megismertük egymást, ő rájött arra, milyen jó pasi vagyok, én pedig rájöttem, nekem őrá kell vigyáznom, szükségem van rá, mert szeretem. Azóta eltelt pár év, összejöttünk. Én néhol aggódok érte, párszor pedig belecsalom a rosszba. Bár nem kell sokat könyörögnöm neki. Megértő vagyok vele, de néhol türelmetlen. Mintha magam sem tudnám, melyik legyek. Jó vagy Gonosz. Bár inkább az utóbbi, mivel előbb ütök, aztán kérdezek. Őrá viszont figyelek, a rezdüléseit, a mozdulatait. Elakarom kapni azt az állatot aki megkeserítette azt a napját. Na, az lenne az én nagy napom.
















Vissza az elejére Go down
 
Carlos Michaelis
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jessica és Carlos

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
who will tell the story of your life? :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: live while we're young-
Ugrás: