who will tell the story of your life?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

who will tell the story of your life?

Az oldal teljes tartalma regisztrálva látható.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

C- box
Korlátok
Korlátok
Ha valamelyik nem, vagy csoport elszaporodik, akkor korlátot hozunk létre, amit itt fogsz látni. Jelenleg semmilyen korlát nincs.
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Aug. 21, 2014 11:45 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
»  PllHUn
Jessica és Carlos I_icon_minitimeVas. Szept. 28, 2014 7:03 am by Jessica Hawkins

» American Horror Story: Mortals
Jessica és Carlos I_icon_minitimeVas. Szept. 21, 2014 12:20 am by Vendég

» Hogwarts FRPG
Jessica és Carlos I_icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 8:40 am by Sebastian Hannigan

» nem leszek egy ideig
Jessica és Carlos I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 8:03 am by Jessica Hawkins

» keresett karakterek
Jessica és Carlos I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 3:55 am by Vendég

» Abigail Peterson
Jessica és Carlos I_icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 2:29 am by Jemma Hawkins

» Michael Malone
Jessica és Carlos I_icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 4:59 am by Michael Malone

» canon karakterek
Jessica és Carlos I_icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 4:15 am by Jemma Hawkins

» Ethan Brenford
Jessica és Carlos I_icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 8:54 am by Ethan Brenford


 

 Jessica és Carlos

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

Jessica és Carlos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica és Carlos   Jessica és Carlos I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 8:21 am

||JÁTÉK VÉGE!||
Vissza az elejére Go down
Carlos Michaelis
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Carlos Michaelis


✞hozzászólások száma : 32
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

Jessica és Carlos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica és Carlos   Jessica és Carlos I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 8:18 am

Jessica  & Carlos

   
Nem gondoltam volna, hogy ilyesmire fog cselekedni, bár nem hiszem hogy gondolkodott, hanem csak a sokk hatása lehetett és ez váltotta ki belőle mindezt. Összekavarodtak az érzései, a gondolatai és ahhoz folyamodott, hogy öngyilkos legyen. Szerencsére idejében kimentettem, csak épp őt hagyta hidegen az, hogy nem alulról szagolja az ibolyát. Nem akarom bántani, éppen elég az, ami épp történik. Szeretem és ez minden, ezen változtatni nem tudok. Megcsókoltam, meglepetésemre pedig...viszonozta. Hosszas csókba folytam bele, percekig abba sem hagytam, majd végül vége lett és jó szorosan átöleltem. Nem eresztettem el, nem hagytam el, ott voltam vele a legvégsőkig.
.....
|Tagged: Jessica Hawkins   | Music: - | Note: Nah, ez lett a legrövidebb XD |


VÉGE
Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

Jessica és Carlos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica és Carlos   Jessica és Carlos I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 8:04 am

Cas & Jess
...
Eléggé furcsa a szitu, hogy itt ülök egy szál törölközőben a srác pedig aki szerelmes belém itt ül előttem. és látott meztelenül is. De jó, ennél jobb már nem lehet. Ennyi erővel rakhatnék fel egy ruha nélküli képet facebookra. Nah jó ez kicsit túlzás, de ki vagyok készülve. Kaphatónak mutatom magam, de sosem voltam az és kicsit zavar, hogy látott ruha nélkül.
Nézem ahogy közelebb hajol hozzám majd lehunyom a szememet mikor megcsókol. Nem tolom el magamtól hanem vissza csókolom őt lágyan. Még sosem csókolóztam azzal aki igazán szeret engem, így mondhatni ez az első igazi csókom valakivel.


zeneszám • <3 • ©
Vissza az elejére Go down
Carlos Michaelis
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Carlos Michaelis


✞hozzászólások száma : 32
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

Jessica és Carlos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica és Carlos   Jessica és Carlos I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 7:46 am

Jessica  & Carlos

   
Életben van, elakarta dobni az életét. Legszívesebben észt vernék a fejébe, hogy felébredjen végre. Elhiszem, hogy nem könnyű csak úgy tenni., mintha nem történt volna semmi, de úgy, hogy öngyilkosságra adja a fejét, az jobb lesz? Neki talán, mert már semmire se lenne gondja. De a többiekre, akik szeretik őt, azokra nem gondol? Szeretnék segíteni neki, hogy csak egy kicsit felejtse el a tegnap este történteket és hallgasson rám.
Kijelentésére,hogy ilyen egykedvűen, nem törődve veszi a dolgokat, feldühít. Nem bántom, de észt kellene verni, abba az okos kis drogos fejébe.
Mellette térdepelek, ő pedig egy szál törölközőben ücsörög  a szőnyegen. Kívánatos, de mégsem teszek semmi olyat, ami pont ide illene, tiszteletben tartok jó néhány dolgot. Helyette, egy olyat teszek, amit már régóta megakartam tenni, de sosem voltam hozzá ilyen közel, most pedig itt van, alig 1 méterrel tőlem. Felemelem az állát és közel hajolva hozzá behunyt szemmel, jó hosszasan finoman megcsókolom!

|Tagged: Jessica Hawkins   | Music: - | Note: - |
Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

Jessica és Carlos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica és Carlos   Jessica és Carlos I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 7:18 am

Cas & Jess
...
Hirtelen köhögök párat majd felülök. Mikor ráeszmélek, hogy életben vagyok magam köré tekerek egy törölközőt és úgy ülök a szőnyegen. Fáj a tüdőm, de életben vagyok, pedig nem akarok élni. Nem akartam élni. De látom Carlos szemében, hogy fontos vagyok neki.
- Egy drogfüggővel kevesebb lenne a földön, nem nagy ügy. - mondom érzéstelen hangon miközben magam elé meredek. A sokk teljesen átvette az uralmat az agyam felett, egyszerűen nem tudom túl tenni magam a dolgokon.
Nem nézek rá Cas-ra csak előre a szőnyeget nézem, mintha annyira érdekes lenne pedig semmi különös nincsen benne. Csak szimplán nem akarok ennek a srác szemébe nézni, mert tudom, hogy érzek iránta valamit, de ezt nem akarom felé kimutatni.

zeneszám • Ebben a játékban ajd valamikor lehetne az, hogy Carlos hirtelen megcsókolja Jessicát *-* • ©
Vissza az elejére Go down
Carlos Michaelis
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Carlos Michaelis


✞hozzászólások száma : 32
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

Jessica és Carlos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica és Carlos   Jessica és Carlos I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 7:11 am

Jessica  & Carlos

   
Pizzát akartam rendelni magunknak, de nem tudtam. hogy Jess szereti e egyáltalán. A fürdő elé érve, azonban csak a csend volt a zavaró, így benyitottam és milyen jól is tettem. A lány a víz alá merülve várta a jó atya úristent aki magához ragadja őt és elviszi a senkik földjére. Hát én ezt nem hagyhatom szó nélkül. Kiszedtem a lányt a vízből és éleszteni kezdtem. Nem sokkal később...sikeres volt minden. Életben van.
- Te teljesen megőrültél? Ne dobd el csak így ilyen egyszerűen az életedet! Gondolj a testvéreidre, mit érezhetnek, ha most nem lennél életben! Gondolj rám! - emeltem fel a hangom, mérges voltam és kicsit rémült is. Rémült, hogy elvesztem őt. Tekintetembe könnyek szöktek, próbáltam visszatartani őket, de sikertelenül. Nem tehetek róla, ő az a lány akit nem hagyhatok, meghalni és őrültséget csinálni.



|Tagged: Jessica Hawkins   | Music: - | Note: - |
Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

Jessica és Carlos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica és Carlos   Jessica és Carlos I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 6:40 am

Cas & Jess
...
Nem számolom a perceket, hogy mennyi ideje vagyok a víz alatt, szimplán csak nyelem a vizet, hogy a tüdőm megteljen jó sok vízzel. Senkinek nem hiányoznék, ugyan ki hiányolna egy drog függőt? Senki! Tudom, hogy le kell szoknom, de rehabra nem megyek, az életem így is tönkre van téve így hát élni sem akarok tovább. A tegnapi este ébresztett rá minderre. Ha nem lennék olyan amilyen akkor nem történt volna meg. Ha nem lennél drogfüggő akkor nem tudtak volna megerőszakolni. De megtették amit nem tudok feldolgozni, főleg, hogy ágyban még nem voltam senkivel és nem így akartam elveszteni a szűzességemet. De megtörtént, a múltan nem lehet változtatni, csak javítani a jelenen és a jövőn. Nos, itt van a javításom.
Pár pillanat után lehunyom a szememet a számat pedig enyhén nyitva hagyom, hogy a víz folyamatosan áramoljon be a tüdőmbe. Nincs miért élnem...

zeneszám • A következőben magamhoz térek Smile©
Vissza az elejére Go down
Carlos Michaelis
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Carlos Michaelis


✞hozzászólások száma : 32
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

Jessica és Carlos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica és Carlos   Jessica és Carlos I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 6:29 am

Jessica  & Carlos

   
Elvette a neki nyújtott dolgokat, majd közölte a lényeget. Ezt nem tudtam,  hogy csak a testvéreivel tartja a viszonyt. Akkor csak rájuk támaszkodhat. Senki másra. Azt akarom, hogy bennem is megbízzon. Nem akarok ártani neki, sose tennék olyat ami a számára ártó, vagy fájdalmas lenne. Megvédeni akarom, szeretni, óvni. Olyan akarok számára lenni, aki ő érte él, egy Hős, aki szebbé teszi a napokat számára. A reggeleket, az estéket. Nem akarom többé sírni látni. Majd elvonult a fürdőbe. Mit kellene hamar összedobnom, ami még laktató is? Pizzaszállító? Igen, a pizza laktató. De ő melyik fajtát is szereti? Na gondolkozzunk csak egy kicsit. Azt biztosan nem, mert azt én szeretem. De mi van ha nem is szereti a pizzát? Most menjek és kérdezzem meg tőle, milyen feltéttel szereti, vagy hogy egyáltalán szereti e a pizzát? Hol is van a pizza kiszállító száma?
Az ajtóm elé lépek, kicsit túl nagy a csend, hagyom a francba a szállító számát és gyors léptekkel megindulok a fürdő irányába, az ajtó előtt megállok és hallgatok. Piszok nagy az a bizonyos marha nagy csend, még feltűnő is egy kicsikét. Kopogok.
- Jess. - várok pár pillanatot, de mivel a csend továbbra is az uralkodó odabenn, benyitok és szememet a habos kádra vetem. Ugye nem?
Dehogyisnem. Idióta. Hamar odaérek, leszarom, hogy meztelen és felhúzom a felszínre, majd kiszedem a kádból és lefektetem a szőnyegre. Igen arra, nálunk a fürdőben is van szőnyeg, mily meglepő ugye?
Lélegzés? Akad, alig. Sok vizet lenyelhetett. Oké, akkor jön az elsősegélynyújtás alap pillére. Meztelen, de ez most nem érdekel. Mellkasához teszem a kezem és 1,2,3,4,5,6,7, hamar a tüdejébe préseltem párszor a levegőt, ezt kétszer elismételtem egymás után, nem hagyhatom hogy csak így eldobja az életét.
- Ne csináld ezt velem kérlek! JESS!!!



|Tagged: Jessica Hawkins   | Music: - | Note: - |
Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

Jessica és Carlos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica és Carlos   Jessica és Carlos I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 5:41 am

Cas & Jess
...
Nem ellenkezek vele, erőm és akaratom sincs hozzá. Most az egyszer olyan leszek, mint régen. Még a drogok előtt. Most nem tudok lenni az a Jessica akit mindenki ismer, nem tudok mivel teljesen össze vagyok össze törve. Nagyon megviselt a tegnap éjszaka mint lelkileg és mint testileg.
Elveszem Cas-tól a dolgokat majd felkelek az ágyról és elindulok az ajtó felé.
- Apukám még régebben meghalt, anyukám pedig... Nos rá hasonlítok, iszik és drogozik. Nem nála lakok hanem a bátyámnál az ikertestvéremmel. Ne fáradj, majd írok valamelyiknek sms-t. - mondom érzéstelen hangon. Valamilyen szinten sosem kötődtem egyikhez sem igazán. Már egész hamar önállósítottam magamat így hát nem volt rájuk szükségem. Persze megviselt apám halála és az is amit anya művel, de nem tudok mit tenni. Van 2 testvérem akire számíthatok és nekem ennyi pont elég. Illetve itt van Carlos aki szeret, csak én nem foglalkozok soha vele.
Bemegyek a fürdőbe és kilincsre bezárom az ajtót. Eresztek vizet a kádba és csinálok habos fürdőt. Levetkőzök majd beleülök a vízbe. Sokáig csak nézek ki a fejemből és sírok, majd arra a következtetésre jutok, hogy ez a világ jobb lenne nélkülem. Jobb lenne ha nem élnék.
Lemegyek a víz alá, majd kinyitom a számat, hogy a levegő kijusson a szervezetemből, a víz pedig beáramoljon a tüdőmbe.
zeneszám • <3 • ©
Vissza az elejére Go down
Carlos Michaelis
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Carlos Michaelis


✞hozzászólások száma : 32
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

Jessica és Carlos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica és Carlos   Jessica és Carlos I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 5:26 am

Jessica  & Carlos

   
A mai napon nem hagyom magára, nem hagyom, hogy elmenjen innen. Nem, nem azért mert hogy akaratos vagyok, hanem azért, mert aggódok, miatta, érte. Nem tudnám elképzelni a világomat nélküle. Ő érte igenis érdemes élnem, még ha ő nem is látja így a dolgokat. ahogy én. Elhúzódik tőlem, mondandójára pedig elmosolyodtam, állát felemeltem, hogy nézzen bele a szememben.
- Tudod, ismerhetnél már. Egyik fülemen be, a másikon ki. Nem adom fel. - majd megsimogattam a megtört arcát és felkeltem. A szekrényben kutakodtam, majd egy törölközőt nyújtottam neki. Majd egy másik szekrényből pedig pizsamának valót, majd tudattam vele.
- Nem engedlek haza. Felhívom a szüleidet, hogy ne aggódjanak érted. Jó helyen vagy! - mosolyodom el szelíden, majd folytatom.
- Indulj és fürödj le, addig készítek valami kaját. Mihez van kedved? Mit ennél?



|Tagged: Jessica Hawkins   | Music: - | Note: - |
Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

Jessica és Carlos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica és Carlos   Jessica és Carlos I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 4:56 am

Cas & Jess
...
Feladtam mutatni azt, hogy erős vagyok és hogy ez az egész nem visel meg. Igen is megvisel, és nem nem vagyok erős, mindig csak a drogtól volt önbizalmam. Amúgy meg anélkül olyan vagyok, mint az ikertestvérem. Szeret bulizni, de ennyire mint én sosem ütné ki magát.
Jól esik az, hogy ölel. Jó, hogy nem egyedül vagyok, mert tuti belebolondulnék. Hallottam azt amit mondott, nem is lepődöm meg ezen, mert tudtam. Hisz mióta próbált a közelembe férkőzni és össze jönni velem, de én rá sem hederítettem. Most más vagyok, de erre a vallomására még nem tudok mit mondani.
Letörlöm az arcomról a könnyeimet majd elhúzódom tőle, hogy a szemeibe tudjak nézni. Közel vagyunk egymáshoz.
- Olyan szemét voltam veled évekig, de te még is kedves vagy hozzám... Nem érdemlem meg, nem kéne ilyennek lenned velem. - mondom miközben könnyes szemmel, és meggyötört arccal nézek rá. Nem fogok most álcát felvenni, hogy igen jól vagyok, mert senki nem hinné el azt azután amin átmentem tegnap éjszaka.
zeneszám • <3 • ©
Vissza az elejére Go down
Carlos Michaelis
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Carlos Michaelis


✞hozzászólások száma : 32
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

Jessica és Carlos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica és Carlos   Jessica és Carlos I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 4:44 am

Jessica  & Carlos

   
Mondandómra igazat ad, ha más lett volna ott és nem én, akkor most nem lenne itt. A gyógyszert átadtam neki, amit be is vett, én pedig átöleltem. Nem taszított el, nem küldött el melegebb éghajlatra. Szüksége volt rám. Nekem pedig ő rá.
- Szeretlek Jess. - motyogom alig halhatóan, de talán ő megérti. Amióta megláttam, próbáltam meghódítani őt, de őt nem érdekeltem. És most egy ilyen helyzetben elmondtam az érzéseimet. A nyakához bújtam, szorosan öleltem magamhoz, érezni akartam őt. Azt akartam, hogy ez a pillanat, örökké tartson. Simogatni és nyugtatgatni kezdtem, szomorúan meredtem magam elé, miközben ő kifakadt.
- Most már biztonságban vagy. - feleltem neki, miközben újra és újra magamhoz vontam, öleltem, simogattam, a nyakához bújtam, majd a haját simítottam végig.
Jessyt megakartam hódítani, bármeddig is tartott volna, az se érdekelne, ha még 8 év múlva  se kellek neki, de türelem rózsát terem, akármeddig is tartana a szívét, a kezét meghódítani, nekem ő a legfontosabb. A történtek után nagyobb szüksége lesz rám, ebben biztos vagyok.


|Tagged: Jessica Hawkins   | Music: - | Note: - |
Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

Jessica és Carlos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica és Carlos   Jessica és Carlos I_icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 12:39 am

Cas & Jess
...
- En nem foglalkoztam soha veled,pedig aztan te probaltal mindig a kozelemben lenni... Mas siman ott hagyott volna, de te nem. Es ezt tenylg koszonom. - mondom neki csendesen.
Nezem ahogy az egyik szekrenyhez megy. Mikor vissza jon hozzam egy fajdalomcsillapitoval elveszem tole meg a poharat es beveszem a gyogyszert.
Jol tudom, hogy ha nem lettem volna annyira betepve akkor most ez nem lenne. Es kezdjuk az egeszet azzal, hogy meg senkivel sem voltam. Az igazira vartam erre jott az az idegen pasi es megeroszakol... Egyszeruen nekem ez az egesz tul sok! Akarmennyire is akarom, de mar nem birom erosnek mutatni magamat.
Meglepodok azon, hogy Carlos megolel, de furcsa modon nem tolom el magamtol. Szuksegem van arra, hogy igazan erezzem; szeretnek engem.

zeneszám • ... • ©
Vissza az elejére Go down
Carlos Michaelis
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Carlos Michaelis


✞hozzászólások száma : 32
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

Jessica és Carlos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica és Carlos   Jessica és Carlos I_icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 11:51 pm

Jessica  & Carlos

   
Jess megköszönte a segítségemet. Ez az első alkalom, hogy kedvesen szól hozzám, vagy hogy egyáltalán így szól hozzám. Ez a szívemet lelkemet megtöltötte boldogsággal.
- Érted, bármit megtennék. - pillantok rá, szerelmem a sírás közelében jár, majd a fürdésről érdeklődtem, ő pedig teljesen félre értett.
- Egy kicsit talán, de nem úgy értettem. - magyaráztam ki amennyire akartam a dolgot, ahogy figyeltem őt, láttam rajta, hogy kicsit már lent van nagyon, ki kell adnia magából mindent, hogy egy kis nyugalomra találjon.
Felálltam és kihúztam egy szekrény fiókot, kutatni se kellett nagyon találtam egy levéllel fájdalom csillapítót, egy szem volt benne. Volt egy kis ásványvíz idebent, italos pohárba kitöltöttem és azt nyújtottam felé a gyógyszerrel, majd visszaültem és figyelemmel kísértem. Kérdezem meg tőle, felismerte e az alakot, vagy ha legközelebb meglátná felismerné e? De ezzel csak azt érném el, hogy felzaklatom még ennél is jobban. De ki kell adnia magából a felgyülemlett sokkot.
Felálltam és közelebb léptem felé, letérdeltem az ágyra és átöleltem jó szorosan, egyik kezem a haját simogatta, a másikkal a hátát. Majd csendben hallgattam végig mindazt amit ezután fog tenni. Szeretem őt, sosem gondoltam volna, hogy valaki így cserben hagyja.


|Tagged: Jessica Hawkins   | Music: - | Note: - |
Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

Jessica és Carlos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica és Carlos   Jessica és Carlos I_icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 10:45 am

Cas & Jess
...
Sosem voltam az a tipikus jo kislany fajta. Hat... ime, itt iszom a levet. Nem is tudom melyik a rosszabb; elviselni a fajdalmat amit az a pasas okozott, vagy felfogni ezt az egesz dolgot...
Sajnalatos modon emlekszem mindenre. Arra aholy az a sotet alak elkapot s ahoy letaszitott a foldre...
- En... Szeretnem megkoszonni, hogy nem hagytal ott. - mondom neki halk hangnembe. Nem a tapintatossag miatt vagyok halk, hanem azert, mert meg beszelni is faj. Legszivesebben meg sem szolalnek csak neznek elore es kisirnam magamat. Most is a sirogorcs kerulget.
- Ez kicsit felreerthetoen hangzott, nem gondolo? - teszem fel neki a kerdest a tolem megszokott modon, meg is fajdalommal teli hangon. Nem tudom, hogy meddig birom mutatni azt, hogy eros vagyok...
- Egy fajdalomcsillapito jol jonne. - felelem valaszul, hogy kerek e valamit.

zeneszám • ... • ©


A hozzászólást Jessica Hawkins összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 23, 2014 4:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Carlos Michaelis
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Carlos Michaelis


✞hozzászólások száma : 32
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

Jessica és Carlos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica és Carlos   Jessica és Carlos I_icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 10:30 am

Jessica  & Carlos

    Az éjszaka lassan telt, minden perc maga volt az a bizonyos egy óra. Utáltam. Keserűség vájt belém, mikor arra gondoltam, nem voltam ott, hogy megvédjem Őt. De...jól van, úgy ahogy, annak örülök, hogy életben van. Nem tudnám elképzelni a világom úgy, hogy ő már nincs többé, nekem ő jelenti a világot. Még ha ő át is néz rajtam és messziről leszarja az érzéseimet... Végre felébredt, nincs jó passzban, látszik rajta, rám pillantott, majd köszönt. Legalább nem küldött el melegebb éghajlatra, ez már egy jó pont.
- Szia. - köszöntöm én is, hiszen jobban aggódtam érte, mint hogy előrébb hozzam a köszönést. Én marha. Nem akarom felhozni azt a témát, majd ha ő beszélni akar róla, elmondja.
- Hozhatok valamit? - érdeklődöm, majd eszembe jut, hogy senki sincs itthon, anyám dolgozik, öcsém pedig vizsgázni ment, vagy még nem oda igyekezett el reggel.
- A fürdő a folyosó végén jobbra találod, ha elszeretnél menni, tusolni, de ha szeretnéd, elkísérlek. - ajánlom fel neki a segítségem, hátha a fürdés segít jobban kijózanodni.
- Ha bármiben a segítségedre lehetek, szólj bátran, nem harapok. Nagyot. - mosolyodom el ismét, majd hamar levakarom magamról a vigyort és figyelem. Nem akarom, hogy azt higgye, élvezem a helyzetet.
Ami azt illeti, csak azt az egy részét élvezem, hogy a szobámban van. Az előzményre pedig gondolni sem akarok, mert elfog a tettes iránti gyűlölet.

|Tagged: Jessica Hawkins   | Music: - | Note: - |
Vissza az elejére Go down
Jessica Hawkins
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Jessica Hawkins


✞hozzászólások száma : 71
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

Jessica és Carlos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica és Carlos   Jessica és Carlos I_icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 10:01 am

Cas & Jess
...
Ma a szokottnál is jobban be vagyok tépve. Jó nagy adag drogot vettem be, aztán a buliban jól le is részegedtünk a haverokkal. Magam is meglepődöm, hogy ennyire eleresztettem magamat, nem szoktam ennyi magamon kívül lenni, de ez most még is jól esett.
Mikor már a zsaruk szólnak nekünk, hogy hagyjuk abba a bulizást és mindenki induljon haza elindulok arra a helyre amit az otthonomnak hívok. Eléggé labilis vagyok mivel szinte azt sem tudom, hogy most hol vagyok. Egyszer csak azt érzem, hogy valaki karon ragad és elhúz egy sötét helyre. próbálok ellenkezni, de nem megy. Nem megy, és megtette... megerőszakolt...
Másnap nem tudom hol ébredek. MINDENEM fáj, hányingerem is van a másnaposság miatt. Felülök majd a férfire nézek. Carlos az... Már jó ideje udvarol nekem, de én eddig rá sem hederítettem.
- Öhm szia... - mondom halkan, mert eléggé rosszul vagyok. Gondolom nála lehetek.

zeneszám • ... • ©


A hozzászólást Jessica Hawkins összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 23, 2014 4:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Carlos Michaelis
I try everything, because i'm young
I try everything, because i'm young
Carlos Michaelis


✞hozzászólások száma : 32
✞belépésem : 2014. Aug. 22.

Jessica és Carlos Empty
TémanyitásTárgy: Jessica és Carlos   Jessica és Carlos I_icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 9:52 am

Jessica  & Carlos

   
Hazamenni nem akarok. Az öcsém holnap vizsgázik, de kit érdekel, majd valamikor hazakecmergek. Bár, az estémet nem úgy képzeltem el, hogy pont azt a lányt találom a földön megerőszakolva, akit szeretek. Törékeny teste, meggyötörve hevert a hideg talajon, nézni is borzalmas volt. Nem hagyhattam ott, akármennyire nem önmaga lehet. Nem veszíthetem el, neki élnie kell, mosolyognia. Óvatosan felkaptam az ölembe és elvittem haza, gyalog, közben pedig figyeltem az arcát, a lélegzetét. Haza vittem. Már sötét volt, aludt a kis családom, nem kapcsoltam villanyt a folyosókon, már ismertem a járást a sötétben is. A szobámban felkapcsoltam a villanyt, letettem a hölgyet az ágyra, majd becsuktam az ajtót. Először nem is tudtam mit tegyek. De aztán levettem a cipőjét és kényelembe helyeztem az ágyamon. Mozgatni nagyon nem akartam, az állapota miatt, így leültem és vártam a reggelt. Néha, pedig a homlokára tettem egy kis vizes borogatást. Aggódtam miatta, még úgy is, hogy nem ugyanazokat az érzéseket táplálja felém, amit én iránta, nem tehetek róla, szerelmes vagyok. Reggel kinyitotta a szemét, bár már nem reggel volt, hanem délelőtt 10 óra, aggódva, mosolyogva hajoltam hozzá közelebb, felsegíteni őt ülő helyzetbe, nem kérdeztem semmit, láttam rajta a fájdalmat. Csak egy apró mosolyt eresztettem felé.
- Kérsz valamit? - érdeklődtem, miközben a tekintetében matattam sajátommal. Nem tudom mit fog leművelni, de itt vagyok, hogy lenyugtassam.


|Tagged: Jessica Hawkins   | Music: - | Note: Kezdésenek kicsit gyér |
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jessica és Carlos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jessica és Carlos   Jessica és Carlos I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jessica és Carlos
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Carlos Michaelis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
who will tell the story of your life? :: Játéktér :: Múltban történt pillanatok-
Ugrás: